EvocaLab 11 ծրագիրը կներկայացվի ՀՊՏՀ-ում
Սիրելի՛ ուսանողներ, մարտի 9-ին, ժամը 12։20-ին ՀՊՏՀ գլխավոր մասնաշենքի (կառավարման ֆակուլտետ) թիվ 315 լսարանում հյուրընկալելու ենք EvocaBank-ի տաղանդների ներգրավման մասնագետներ Սաթենիկ Ղազարյանին և Մանե Հովհաննիսյանին։ Բանկի ներկայացուցիչները ձեզ կներկայացնեն EvocaLab 11 ծրագիրը։
Այն երկամսյա ծրագիր է` նախատեսված ավարտական կուրսի ուսանողների համար։ Դասընթացի ավարտից հետո լավագույն արդյունք ցուցաբերած մասնակիցները հնարավորություն կունենան աշխատանքի անցնելու EvocaBank-ում:
EvocaLab 11-ը նաև հրաշալի հնարավորություն է՝ ընդլայնելու network-ը և ամուր կապեր ստեղծելու Evoca-ի մասնագետների հետ` կարիերայի հետագա զարգացման համար:

В АГЭУ состоится презентация программы EvocaLab 11
Дорогие студенты! 9 марта, в 12:20 в аудитории 315 центрального корпуса АГЭУ (факультет управления) состоится встреча со специалистами EvocaBank по привлечению талантов Сатеник Казарян и Мане Ованнисян. Представители банка представят присутствующим программу EvocaLab 11.
Программа длительностью в два месяца предназначена для студентов выпускных курсов. После завершения учебного курса лучшим слушателям будет предоставлена возможность трудоустройства в EvocaBank.
Программа EvocaLab 11 является также прекрасной возможностью расширить network и установить крепкие связи со специалистами Банка для дальнейшего карьерного роста.