Ուսանողական աշխատանքի ինստիտուտը ամբողջապես գործարկվել է. աշխատանքի հերթական հնարավորությունը ՀՊՏՀ-ի ուսանողների համար
03.06.2019
Դիտումների քանակ՝ 2076
ՀՊՏՀ-ում ուսանողական աշխատանքի ինստիտուտը կայանում է: ՀՊՏՀ արտաքին կապերի դեպարտամենտի աշխատաշուկայի և շրջանավարտների հետ աշխատանքի բաժինը հրապարակման է ներկայացրել աշխատանքի հրավեր՝ ուղղված մեր համալսարանի կառավարման կամ ֆինանսների ամբիոնների բակալավրիատի 4-րդ կուրսերի բարձր առաջադիմությամբ ուսանողներին:
Հայտարարության մանրամասներին կարող եք ծանոթանալ կից տեքստից:
Հիշեցնենք, որ Տնտեսագիտական համալսարանը ներդրել է աշխարհում հայտնի «Ուսանողական աշխատանք»-ի (Student job) ինստիտուտը, որի նպատակը բուհի ուսանողներին աշխատանքի ընդունելն է: Վեց ուսանողներ արդեն իսկ ներգրավվել էին բուհի ընդունող հանձնաժողովի դիմորդների հայտագրման աշխատանքային հանձնախմբում: Այս մասին մանրամաներին կարող եք ծանոթանալ հետևյալ հղումով:

В АГЭУ внедрен институт “студенческой работы”: очередная возможность для студентов нашего университета
Институт студенческой работы в АГЭУ в процессе становления. Отдел рынка труда и работы с выпускниками департамента внешних связей АГЭУ представил к публикации приглашение на работу, адресованное студентам 4-ых курсов кафедр управления и финансов с высокой успеваемостью.
С подробностями объявления можно ознакомиться здесь в прикрепленном документе.
Напомним, что Экономический университет внедрил всемирно известный институт “Студенческая работа” (Student job), целью которого является прием на работу. Уже 6 студентов получили работу в приемной комиссии университета.