Վեբինար՝ բիզնեսի հիմնադրման և ստարտափ գաղափարների զարգացման վերաբերյալ
ՌԴ «Տնտեսագիտության բարձրագույն դպրոց» ազգային հետազոտական համալսարանը ՀՊՏՀ ուսանողներին հրավիրում է Գերմանիայի առաջատար ստարտափներից մեկի հիմնադիրների հետ առցանց հանդիպման։ Այն տեղի կունենա 2021 թ․ փետրվարի 24-ին, երեկոյան ժամը 21։00-ին։
Ստարտափը հիմնադրվել է 2019 թ․` մարդու ազդեցությունը շրջակա միջավայրի վրա նվազեցնելու համընդհանուր նպատակով։ Ներկայում Staiy ստարտափը համարվում է Գերմանիայի ամենաարագ զարգացող 5 ստարտափներից մեկը։
Հանդիպման ընթացքում ընկերության ներկայացուցիչները կխոսեն բիզնեսի հիմնադրման նախապայմանների և գաղափարների մասին, ինչպես նաև կօգնեն ուսանողներին զարգացնել իրենց ստարտափները և մասնակցել մրցույթի։
Մասնակցեք հանդիպմանը և ներկայացրեք ձեր գաղափարները։ Մասնակցությունն անվճար է, կարող եք գրանցվել այստեղ։

Вебинар, посвященный основанию бизнеса и развитию идеи стартапа
Национальный исследовательский университет «Высшая школа экономики» (РФ) приглашает студентов АГЭУ принять участие в онлайн-встрече с учредителем одного из ведущих стартапов Германии. Встреча состоится 24 февраля 2021 г. в 21.00.
Стартап Staiy создан в 2019 г. с целью уменьшения влияния человека на окружающую среду. В настоящий момент Staiy входит в рейтинг топ-5 самых быстрорастущих стартапов Германии.
На встрече представители компании представят философию, условия и идеи бизнеса, а также помогут студентам доработать идею стартапа для успешного участия в конкурсе.
Приходите на встречу! Примите участие в челлендже и предложите свою идею! Участие в мероприятии бесплатное, зарегистрироваться можно здесь.