Դիտումների քանակ՝ 2422
«Էրազմուս+» ծրագրով մայիսի 13-17-ը Հունաստանի Էգեյան համալսարան է այցելել ՀՊՏՀ տնտեսական ինֆորմատիկայի և տեղեկատվական համակարգերի ամբիոնի դասախոս Անուշ Թումանյանը:
Այս մասին լրատվության և հասարակայնության հետ կապերի բաժնին այս մասին հայտնեց մեր գործընկերը՝ մանրամասնելով, որ հունական համալսարանի տեղեկատվական և հաղորդակցական ինժեներական համակարգերի ֆակուլտետի բակալավրիատի 3-4-րդ կուրսերում դասախոսել է «Նախագծերի կառավարում», «Նախագծերի կառավարման ծրագրային փաթեթներ» թեմաներով:
Անուշ Թումանյանը, Էգեյան համալսարանի դասախոսների ուղեկցությամբ, շրջել է Սամոս կղզում, ծանոթացել մշակութային կենտրոնների:

По программе “Эразмус +” с 13-го по 17-е мая в Эгейском университете Греции находилась преподаватель кафедры экономической информатики и информационных систем АГЭУ Ануш Туманян.
Об этом отделу информации и связей с общественностью сообщила наша коллега, представляя подробности о том, что она преподавала студентам бакалавриата 3-4 курсов факультета информационных и коммуникационных инженерных систем по темам “Управление проектами” и “Программные пакеты управления проектами”.
Ануш Туманян в сопровождении преподавателей Эгейского университета посетила остров Самос, ознакомилась с культурными памятниками.