«Ամբերդ քրոնիկոն»-ի նոր հաղորդումը՝ «Համայնքների խոշորացման քաղաքականություն, թե՞ քաղաքականացված տնտեսություն» թեմայով
12.04.2024
«Նոյյան Տապան TV»-ի «Ամբերդ քրոնիկոն» հաղորդաշարի հերթական՝ ապրիլի 11-ի թողարկման հյուրերն են «Ամբերդ» հետազոտական կենտրոնի փորձագետներ Գագիկ Բադադյանը (ՀՊՏՀ կառավարման ամբիոնի դասախոս) և Քրիստինե Թաթոսյանը (ՀՊՏՀ մարքեթինգի ամբիոնի դասախոս)։
«Համայնքների խոշորացման քաղաքականություն, թե՞ քաղաքականացված տնտեսություն» վերտառությամբ հաղորդումը կարող եք դիտել «Նոյյան Տապան» լրատվական-վերլուծական կենտրոնի պաշտոնական կայքում՝ այս հղմամբ։

Новая программа «Амберд։ хроники» на тему «Политика расширения сообщества или политизированная экономика?»
12.04.2024 Амберд
Гостями очередной программы «Амберд։ хроники» телеканала «Ноян Тапан» 11 апреля стали специалисты исследовательского центра «Амберд» Гагик Бададян (преподаватель кафедры менеджмента АГЭУ) и Кристине Татосян (преподаватель кафедры маркетинга АГЭУ).
Посмотреть программу под названием Политика расширения сообщества или политизированная экономика?» можно на официальном сайте информационно-аналитического центра «Ноян Тапан» по этой ссылке.