Դիտումների քանակ՝ 1254
Գիրք նվիրելու օրվան ընդառաջ  (փետրվարի 19) մեր համալսարանի գրադարանն արդեն ստացել է իր առաջին նվերները: Այս մասին տեղեկացրեց ՀՊՏՀ գրադարանի տնօրեն Արմինե Հովհաննիսյանը:
ԱՄՆ դեսպանության տեղեկատվական ռեսուրսների կենտրոնը ՀՊՏՀ գրադարանին նվիրել է ԱՄՆ դեսպանատան հասարակայնության հետ կապերի գրասենյակի դրամաշնորհի շրջանակներում հրատարակված Դեյվիդ Բորնսթայնի «Ինչպես փոխել աշխարհը: Սոցիալ- ձեռներեցներ և նոր գաղափարների ուժը» ոլորտի ուղեցույց գրքի 5 օրինակ և ‘’The Economist’’ ամսագրի 2015 թվականի ամբողջական հավաքածուն: Ամսագիրը կարող եք  ընթերցել Մուշեղ Ադոնցի անվան գիտական ընթերցասրահում:
«Մեր hամագործակցությունը նոր է սկսվում և հուսով ենք, որ դեռ երկար ճանապարհ կանցնի: Շնորհակալ ենք նվիրատուին», - մեզ հետ զրույցում ասաց տնօրեն Արմինե Հովհաննիսյանը:

Количество просмотров: 936
К дню дарения книг (19 февраля) библиотека нашего университета уже получила свои первые подарки. Об этом нам сообщила директор библиотеки АГЭУ Армине Ованнисян.
Центр информационных ресурсов посольства США подарила библиотеке АГЭУ 5 образцов руководства ‘Как изменить мир? Социальное предпринимательство и сила новых идей” Дейвида Борнстейна, опубликованного в рамках гранта Офиса связей с общественностью посольства США и полную коллекцию журнала ‘’The Economist’’ за 2015 г. Вы можете прочитать в научном читальном зале им. Мушега Адонца.
“Наше сотрудничество только начинается и мы надеемся, что у нас впереди еще долгий путь. Благодарим Дарителя!”, - в беседе с нами сказала Армине Ованнисян.