ՀՊՏՀ իրադարձությունները՝ այսուհետ նաև «Արմնյուզ» հեռուստաընկերությամբ
Հարգելի ՀՊՏՀ-ականներ, ուրախությամբ տեղեկացնում ենք, որ Հայաստանի Հանրապետության կրթության և գիտության նախարարության և «Արմնյուզ» հեռուստաընկերության համատեղ նախագիծը՝ «Ալմա մատեր» հաղորդումը հնարավորություն է ընձեռել բուհական իրադարձությունները ներկայացնել նաև համապետական լսարանի առաջ: Այսուհետ մեր համալսարանի առանցքային և գլխավոր իրադարձությունները կլուսաբանվեն նաև նշված հաղորդաշարի՝ «Կրթական լրահոս» հավելվածում: Հաղորդաշարը եթերում է յուրաքանչյուր շաբաթ օր, երեկոյան ժամը 22.30-ին:
ՀՊՏՀ լրատվության և հասարակայնության հետ կապերի բաժինը արդեն իսկ տրամադրել է 2016թ. առաջին հաղորդման առաջին լուրերը, որոնց կարող եք ծանոթանալ նշված հղումով 3.48-րդ րոպեից՝ youtube.com/watch?v=JFiFJ5ag6eA: Հիշեցնենք, որ հաղորդաշարի հետ մեր համագործակցությունը նոր չէ, նախկինում ևս եղել են ընդարձակ անդրադարձեր, որոնց կարող եք ծանոթանալ հետևյալ հղումներով՝ goo.gl/zyauun, goo.gl/Rm7hFS:
Շնորհավորում ենք մեր գործընկերներին այս տարվա մեկնարկի կապակցությամբ և շնորհակալություն հայտնում համագործակցության համար:

Количество просмотров: 1115
Дорогие АГЭУ-овцы, с радостью сообщаем, что совместный проект Министерства образования и науки Республики Армения и телевидения «Армнюз» - передача «Альма матер» предоставляет возможность представления вузовских событий также перед всегосударственной аудиторией. Отныне главные и центральные события внутри вуза будут освещены также в приложении «Образовательная лента». Программа эфире будет транслироваться каждую субботу в 22:30.
Отдел  информации  и  связей  с  общественностью  АГЭУ предоставила первые новости первой передачи 2016 года, с которыми Вы можете ознакомиться по следующей ссылке, начиная с 3.48 минуты https://www.youtube.com/watch?v=JFiFJ5ag6eA. Напомним, что сотрудничество с телепередачей не ново, прежде также были обширние освещения, с которыми Вы можете ознакомиться по следующим ссылкам http://goo.gl/zyauunhttp://goo.gl/Rm7hFS.