Դիտումների քանակ՝ 2029
Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանում սկսվել է հեռակա ուսուցման մագիստրատուրայի  թեզերի պաշտպանության գործընթացը:
ՀՊՏՀ ռեկտոր, պրոֆեսոր Կորյուն Աթոյանը ֆինանսական ֆակուլտետի դեկան Վահե Միքայելյանի ուղեկցությամբ այսօր այցելեց բանկային գործի կազմակերպման մասնագիտության մագիստրանտներին և ներկա գտնվեց մի քանի ուսանողների թեզերի պաշտպանությանը:
Հանձնաժողովը նախագահում է ՀՀ ԿԲ դրամավարկային և հարկաբյուջետային քաղաքականության վերլուծության բաժնի պետ Հասմիկ Ղահրամանյանը:
Նշենք, որ համալսարանն ավարտող ուսանողների մագիստրոսական թեզերի և ավարտական աշխատանքների պաշտպանություններին այցելությունները և ուսանողներին խրախուսելը գեղեցիկ ավանդույթ է:

Количество просмотров: 1602
В Армянском государственном экономическом университете начался процесс защиты магистерских диссертаций студентов заочной формы обучения.
Ректор АГЭУ, профессор Корюн Атоян, в сопровождении декана финансового факультета, Ваге Миакеляна, сегодня проведал магистрантов специальности «Организация банковского дела» и присутствовал на защите диссертаций несколько студентов.
Председателем комиссии является начальник отдела Анализа денежно-кредитной и бюджетно-налоговой политики Центрального банка Республики Армения Асмик Каграманян.