Դիտումների քանակ՝ 1427
Միայն ՀՊՏՀ-ի բակալավրիատի վերջին կուրսի ուսանողները և շրջանավարտները բացառիկ հնարավորություն ունեն դիմելու բիզնես վարչարարության (MBA) մագիստրոսի կրթական ծրագրին Մեծ Բրիտանիայի հետևյալ համալսարաններում՝ Չեստերի համալսարան (University of Chester), Անգլիա Ռուսկին համալսարան (Anglia Ruskin University), Կոմերցիայի Լոնդոնի դպրոց (London School of Commerce), Լոնդոնի Բիզնեսի և իրավագիտության դպրոց (London School of Business and Law):
Ի դեպ,  վաղը՝ նոյեմբերի 20-ին, ժամը 14:30-ից 15:30-ը ՀՊՏՀ  միջազգային համագործակցության կենտրոնի սրահում (Տեմպուս) տեղի կունենա հանդիպում վերոնշյալ համալսարանների ներկայացուցչի հետ: Հանդիպման ընթացքում կներկայացվեն դպրոցի կողմից առաջարկվող ծրագրերը, ընդունելության ընթացակարգերը: Այս մասին հայտնում են ՀՊՏՀ արտաքին կապերի բաժնից:

Количество просмотров: 984
Только  студенты  и  выпускники  последнего  курса  бакалавриата  АГЭУ имеют   исключительную  возможность  обратиться   к  образовательной  магистрской программе  бизнес  администрирования  (MBA) в  следующих  университетах  Великобритании: Честерский  университет(University of Chester), университет  Англия  Рускин (Anglia Ruskin University), Лондонская  коммерческая  школа (London School of Commerce), Лондонская  школа  бизнеса  и  правоведения (London School of Business and Law).
Кстати, завтра  20-го  ноября с 14:30 до 15:30   в  АГЭУ  в  зале  международного  центра    сотрудничества   (Темпус) состоится  встреча   с  представителями  вышеуказанных  университетов. Во  время  встречи  будут  представлены  программы, предложенные  школой, порядки  приема. Об  этом  сообщают  из  отдела  внешних  связей  АГЭУ.