Դիտումների քանակ՝ 1071
Սիրելի այցելուներ, ՀՊՏՀ աշխատակիցները, բացի պրոֆեսորադասախոսական անձնակազմի անդամներից, վերադարձել են ամենամյա արձակուրդից: Այսօրվանից իր աշխատանքն է վերսկսել նաև ՀՊՏՀ լրատվության և հասարակայնության հետ կապերի բաժինը, ինչը նշանակում է, որ ՀՊՏՀ պաշտոնական (asue.am) կայքը, ՀՊՏՀ պաշտոնական էջը ֆեյսբուքում շարունակելու են իրենց այցելուներին տրամադրել թարմ և օգտակար տեղեկատվություն:
Սիրով տեղեկացնում ենք, որ համալսարանն իր աշխատակիցներին այսօր դիմավորեց տնտեսական բնույթի զգալի աշխատանք կատարած, այսինքն` ՀՊՏՀ ղեկավարության ջանքերով նոր ուսումնական տարին կսկսենք ավելի բարենորոգ ու հարմարավետ պայմաններում: Այս մասին մանրամասնորեն կպատմենք առաջիկայում:
Հիշեցնենք, որ պրոֆեսորադասախոսական կազմի անդամները արձակուրդում են հուլիսի 11-ից օգոստոսի 28-ը, ստորաբաժանումների ղեկավարները` հուլիսի 15-ից օգոստոսի 20-ը, աշխատակիցները` հուլիսի 22-ից օգոստոսի 20-ը:

Сотрудники АГЭУ возвратились из очередного отпуска
Дорогие  посетители, сотрудники  АГЭУ, за  исключением  членов  профессорскопреподавательского  коллектива, возвратились  из  оч   ередного  отпуска. С  сегодняшнего  дня  работу  возобновил  также  отдел  информации  и  связей  с  общественностью  АГЭУ, что  означает, что  официальный  сайт  АГЭУ (asue.am), официальная  фейсбуковская  страница  АГЭУ, продолжат  предоставление  свежей  и  полезной  информации  своим  посетителям. С  любовью  сообщаем, что  сегодня  университет  встретил  своих  сотрудников  с  ощутимой  проделанной  работой  в  хозяйственном  плане,  то  есть  благодаря  усилиям  руководства  АГЭУ  новый  учебный  год  начнем   в  более  благоустроенных  и  удобных  условиях. Об  этом  подробнее  расскажем  в  ближайшее  время.
Напомним, что  члены  профессорскопреподавательского  коллектива  находятся  в  отпуске  с  11-го  июля  -  28-ое  августа,  руководители  подразделений – с  15-го  июля  - 20-ое  августа,       сотрудники  - с  22-го  июля  -  20-ое  августа.  Всем  желаем  продуктивного  трудового   года.