Դիտումների քանակ՝ 1935
ՀՊՏՀ տնտեսության կարգավորման և միջազգային տնտեսական հարաբերությունների ֆակուլտետի դեկան Ատոմ Մարգարյանի տեղեկացմամբ` գործատուների հետ իրականացվող մագիստրոսական կրթական ծրագրերով ուսումնառության գործընթացը ֆակուլտետում մեկնարկել է այսօր` սեպտեմբերի 25-ին: Անշարժ գույքի գնահատում, պետական գույքի կառավարում, տնտեսական գործունեության բնապահպանական փորձաքննություն մասնագիտացումներով ընդունվածների ուսումնառության գործընթացը կկազամակերպվի երեքշաբթի, չորեքշաբթի և հինգշաբթի օրերին, ժամը 15.30-18.30-ը:
Հիշեցնենք, որ ինչպես ավելի վաղ տեղեկացրել էինք, ՀՊՏՀ-ում գործատուների հետ իրականացվող մագիստրոսական վճարովի կրթական ծրագրերով ուսումնառության գործընթացը մեկնարկել է սեպտեմբերի 24-ին: Երեկ ֆինանսական ֆակուլտետում ժամը 9.30-ին դասապրոցեսը սկսել են հարկային վարչարարություն մասնագիտացման ուսանողները: Ֆակուլտետի գործատուների հետ իրականացվող մագիստրատուրայի մյուս` մաքսային վարչարարություն, պետական եկամուտների վերլուծություն և կանխատեսում, բանկային գործունեության կազմակերպում, կոլեկտիվ ներդրումային համակարգերի կառավարում, մասնագիտացումների դասապրոցեսի կազմակերպման օրերին և ժամերին կարող եք ծանոթանալ ֆինանսական ֆակուլտետի դեկանատում:

По сообщению декана факультета экономическое регулирование и международные экономические отношения Атома Маргаряна, учебный процесс магистратуры по программе, осуществляемой совместно с работодателем на факультете начался сегодня- 25 сентября. Занятия по специализациям оценка недвижимости, управление государственным имуществом, экологическая экспертиза экономической деятельности, будут организованы во вторник, среду и четверг, с 15.30-18.30.
Напомним, что как мы ранее сообщали, занятия на платной магистратуре, по программе, осуществляемой совместно с работодателем начались 24 сентября. Вчера в 9.30 учебный процесс был начат на финансовом факультете специализации налоговое управление. Относительно организации учебного процесса по другим специализациям на факультете можете ознакомиться в деканате финансового факультета.