Մեր բուհի ֆուտբոլի հավաքականը հաղթեց Հայաստանի պետական ագրարային համալսարանի թիմին
Հանրապետական ուսանողական 13–րդ մարզական խաղերի ֆուտբոլի առաջնությունում ՀՊՏՀ ֆուտբոլի հավաքականն այսօր իր ուժերը չափեց Հայաստանի պետական ագրարային համալսարանի թիմի հետ: Այս անգամ ևս մեր տղաները հուսախաբ չարեցին և մրցակցին հաղթեցին 8:5 հաշվով:
Այսպիսով` ՀՊՏՀ հավաքականը իր ենթախմբում զբաղեցնելով առաջին հորիզոնականը` դուրս եկավ կիսաեզրափակիչ:
Տեղեկացնենք, որ մյուս ենթախմբերից կիսաեզրափակիչ են դուրս եկել Երևանի պետական, Երևանի ճարտարապետաշինարարական և Հայաստանի պետական ճարտարագիտական համալսարանների ֆուտբոլի հավաքականները:
Վաղը, ժամը 12.00-ին մեր ֆուտբոլիստները կմրցեն Երևանի պետական ճարտարապետաշինարարական համալսարանի հավաքականի հետ:
Հիշեցնենք` կիսաեզրափակչի խաղերը տեղի կունենան Հայաստանի պետական ճարտարագիտական համալսարանի մարզադահլիճում:

Наша сборная по футболу одержала победу над командой Армянского государственного аграрного университета
04.04.2012
В первенстве по футболу в рамках 13 республиканских студенческих игр, сборная по футболу АГЭУ встретилась с командой Армянского государственного аграрного университета. И в этот раз наша команда оправдала наши надежды и одержала победу со счетом 8:5.
Таким образом, сборная АГЭУ в своей подгруппе заняла первое место и вышла в полуфинал. Сообщаем, что в других подгруппах в полуфинал вышли команды Ереванского государственного, Ереванского инженерно-стоительного и Армянского государственного архитектурного университетов.
Завтра в 12.00 наши футболисты сыграют со сборной Ереванского государственного инженерно-строительного университета.
Напомним, что игры полуфинала состоятся в спортивном зале Армянского государственного архитектурного университета.