Ի գիտություն ՀՊՏՀ աշխատակիցների և ուսանողների. հայտնի են արձակուրդի ժամկետները
Ի կատարումն համալսարանի ռեկտորի 2017թվականի հունվարի 10-ի հմ. 01-Ն հրամանի, անձնակազմի կառավարման բաժինը տեղեկացնում է՝
1. Համալսարանի պրոֆեսորադասախոսական կազմին ամենամյա արձակուրդ տրամադրվում  է  07.07.2017թվականից մինչև 24.08.2017թվականը ներառյալ:
Աշխատանքի ներկայանալ 2017թվականի օգոստոսի 25-ին:
1. Համալսարանի ղեկավար կազմին, ֆակուլտետների դեկաններին,  ստորաբաժանումների ղեկավարներին ամենամյա արձակուրդ տրամադրվում է 10.07.2017թվականից մինչև 11.08.2017թվականը ներառյալ:
Աշխատանքի ներկայանալ 2017թվականի օգոստոսի 14-ին:
1. Համալսարանի ֆակուլտետների դեկանների տեղակալներին, ուսումնաօժանդակ կազմին և այլ ստորաբաժանումների աշխատակիցներին ամենամյա արձակուրդ տրամադրվում է 17.07.2017թվականից  մինչև  11.08.2017թվականը  ներառյալ:
1. Համալսարանի գրադարանի աշխատակիցներին ամենամյա արձակուրդ տրամադրվում է 10.07.2017թվականից մինչև 11.08.2017թվականը ներառյալ:
Աշխատանքի ներկայանալ 2017թվականի օգոստոսի  14-ին:
Բաժնիս լրացուցիչ հայտնում են, որ ամառային արձակուրդներով պայմանավորված, ըստ ներկայացվող ժամանակացույցի փակ են լինելու հետևյալ բաժիննները՝

Количество просмотров: 4511
Во исполнение указа ректора университета от 10 января 2017 года,01-Н, отдел  управления  персоналом  АГЭУ  сообщает, что:  утвержден  следующий  график  предоставления  ежегодного  отпуска  основным  сотрудникам  университета  на  2016-2017 учебный  год:
1. Профессорско-преподавательский  состав  (в  том  числе  и  заведующие  кафедрами) 07.07.2017г.-24.08.2015г. включительно,  явиться  на  работу  25.08.2017г.
2. Руководящий состав, деканы факультетов, руководителей подразделений  10.07.2017г.-11.08.2014 г.включительно,  явиться  на  работу   14.08.2017 г.
3. Заместители деканов, сотрудники других подразделений - 17.07.2017.-11.08.2017 г. включительно,  явиться  наработу  14.08.2017г.
4. Сотрудники библиотеки университета – 10.7.2017-11.08.2017, явиться на работу 14 августа 2017 года.