Ի գիտություն ՀՊՏՀ աշխատակիցների և ուսանողների. հայտնի են արձակուրդի ժամկետները
Ի կատարումն համալսարանի ռեկտորի 2017թվականի հունվարի 10-ի հմ. 01-Ն հրամանի, անձնակազմի կառավարման բաժինը տեղեկացնում է՝ Համալսարանի պրոֆեսորադասախոսական կազմին ամենամյա արձակուրդ տրամադրվում է 07.07.2017թվականից մինչև 24.08.2017թվականը ներառյալ: Աշխատանքի ներկայանալ 2017թվականի օգոստոսի 25-ին: Համալսարանի...
Արդեն հայտնի է արձակուրդի ժամանակահատվածը
Շուտով կավարտվի 2011-2012 ուսումնական տարին, և ՀՊՏՀ պրոֆեսորադասախոսական կազմի անդամներն ու աշխատակիցները կմեկնեն արձակուրդ: Արդեն հայտնի են պրոֆեսորադասախոսական կազմի և աշխատակիցների արձակուրդի ժամանակահատվածը: ՀՊՏՀ անձնակազմի կառավարման բաժնի պետ Գոհար Սարգսյանը լրատվության և հասարակայնության հետ կապերի բաժնին...

Во исполнение указа ректора университета от 10 января 2017 года,01-Н, отдел  управления  персоналом  АГЭУ  сообщает, что:  утвержден  следующий  график  предоставления  ежегодного  отпуска  основным  сотрудникам  университета  на  2016-2017 учебный  год:  1. Профессорско-преподавательский  состав  (в  том  числе ...
Вскоре будет завершен 2011-2012 учебный год,и представители профессорско-преподавательского состава АГЭУ и сотрудники отправятся в отпуск. Уже известен период отпусков как профессорско-преподавательского состава, так и сотрудников АГЭУ. Заведующая отдела управления персоналом АГЭУ Гоар Саргсян сообщила отделу...