Դիտումների քանակ՝ 6950
ՀՊՏՀ ընդունող հանձնաժողովը տրամադրել է 2018-2019 ուսումնական տարվա ուսման վարձի մասնակի զեղչի կիրառման իրավունքով (վճարովի), առկա ուսուցմամբ, առանց պարտադիր զինվորական ծառայությունից տարկետման իրավունքի մագիստրոսի կրթական ծրագրով Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարան ընդունվածների անունները:
Հանձնաժողովից նաև տեղեկացնում են, որ մագիստրատուրայի վճարովի համակարգ ընդունված դիմորդները առաջիկայում պետք է վճարեն առաջին կիսամյակի ուսման վարձը և մինչև սույն թվականի օգոստոսի 20-ը անդորրագրերը ներկայացնեն ՀՊՏՀ ընդունող հանձնաժողով:
Վճարումը կատարել հետևյալ հաշվեհամարին` անդորրագրում նշելով անուն, ազգանուն, հայրանուն, մասնագիտություն և կուրս:
Շնորհավորում ենք բոլորին, մաղթում ուսումնառության գիտելիքաստեղծ ու գիտականությամբ հագեցած արգասաբեր տարիներ, մասնագիտական կայացման ու առաջընթացի կարևորության բարձր գիտակցում:

Приемная комиссия АГУЭ предоставила нам список имен, поступивших в Армянский государственный экономический университет по программе магистратуры с правом применения частичной скидки (на платной основе) платы за обучение и без права права отсрочки от обязательной военной службы на 2018-2019 учебный год.
Комиссия также сообщает, что абитуриенты, поступившие в магистратуру по платной системе должны в ближайшее время произвести оплату за обучение и до 20-ого августа сего года представить квитанции в приемную комиссию АГЭУ. Оплату нужно произвести на следующий расчетный счет, указав в квитанции фамилию, имя, отчество, специальность и курс.