Դիտումների քանակ՝ 1420
Սիրելի՛ ուսանողներ, այսօր մեկնարկում է Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի հեռակա բակալավրիատի 3-րդ, 4-րդ և 5-րդ կուրսերի, ինչպես նաև հեռակա մագիստրատուրայի 2-րդ կուրսի դասերը: Ուսումնական գործընթացի կազմակերպման բաժինը հրապարակման է ներկայացրել այդ կուրսերի դասացուցակները, որոնց կարող եք ծանոթանալ ՀՊՏՀ պաշտոնական կայքի «Ուսանող» խորագրի ներքո՝ «Դասացուցակներ» բաժնում:
Հեռակա բակալավրիատում և հեռակա մագիստրատուրայում ուսումնական պարապմունքների, քննաշրջանի, վերահանձնումների, ինչպես նաև գիտամանկավարժական փորձառության և մագիստրոսական թեզերի պաշտպանության ժամանակացույցին կարող եք ծանոթանալ ՀՊՏՀ պաշտոնական կայքի «Ուսանող» խորագրի ներքո հետևյալ հղումով:

Дорогие студенты, сегодня начинаются занятия 3-го, 4-го и 5-го курсов заочного бакалавриата Армянского государственного экономического университета, а также занятия заочной магистратуры 2-го курса. Отдел организации учебного процесса опубликовал графики занятий, которые можно найти в разделе «Расписания» под рубрикой «Студент» официального сайта АГЭУ.
Вы можете найти расписания занятий заочного бакалавриата и заочной магистратуры, экзаменационной сессии, научно-педагогической практики и защиты магистерских работ под рубрикой «Студент» официального сайта АГЭУ по следующей ссылке.