ՀՊՏՀ-ում մեկնարկել են 2021-2022 ուստարվա առաջին կիսամյակի քննությունները
Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանում այսօր՝ հունվարի 7-ին, մեկնարկել են 2021-2022 ուստարվա 1-ին կիսամյակի քննությունները՝ բակալավրի և մագիստրոսի կրթական ծրագրերով առկա և հեռակա ուսուցման ուսանողների համար։ Քննաշրջանի ավարտը նախատեսվում է հունվարի 24-ին։
Հիշեցնենք, որ ակադեմիական պարտքերի մարման առաջին փուլ է սահմանվել փետրվարի 28-ից մարտի 2-ը, երկրորդ փուլ՝ մարտի 7-ից 10։
Քննագրաֆիկներին կարող եք ծանոթանալ ՀՊՏՀ պաշտոնական կայքում՝ հետևյալ հղումով:
Մեր բոլոր ուսանողներին հաջողություն ենք մաղթում այս կարևոր ու պատասխանատու քննաշրջանում։ Օրվա խորհրդով մեր ֆոտոռեպորտաժը կարող եք տեսնել ՀՊՏՀ ֆեյսբուքյան էջում։

В АГЭУ стартовали экзамены первого семестра 2021-2022 учебного года
Сегодня, 7 января в Армянском государственном экономическом университете стартовали экзамены первого семестра 2021-2022 учебного года для студентов очной и заочной форм обучения, обучающихся по образовательным программам бакалавриата и магистратуры. Завершение периода экзаменационной сессии запланировано на 24 января.
Напомним, что первый тур погашения академических задолженностей пройдет 28 февраля-2 марта, второй тур – 7-10 марта.
Графики проведения экзаменов доступны на официальном сайте АГЭУ по следующей ссылке.
Желаем всем нашим студентам успешной сдачи экзаменационной сессии! Наш фоторепортаж доступен на официальной странице АГЭУ в социальной сети ФЕЙСБУК.