Մեկնարկել է առկա մագիստրատուրայի ընդունելության 2-րդ փուլը
Սիրելի դիմորդներ, օգոստոսի 15-ից մեկնարկել է ՀՊՏՀ առկա մագիստրատուրայի ընդունելության 2-րդ փուլը, որը կավարտվի սեպտեմբերի 1-ին, իսկ շեմային քննությունները կկայանան սեպտեմբերի 6-ին, ժամը 11.00-ին։
Հայտագրումն առցանց է, կարող եք այցելել հետևյալ հղումով։
Առկա մագիստրատուրայի ընդունելությանն առնչվող ողջ տեղեկատվությունը՝ ՀՊՏՀ պաշտոնական կայքի «Դիմորդ» բաժնի «Մագիստրատուրա» խորագրում է։
Ընդունելության փաստաթղթերին, գործող արտոնություններին ծանոթացեք այստեղ։
Շեմային քննությունների հարցաշարերին կարող եք ծանոթանալ այստեղ։
• ՀՊՏՀ առկա մագիստրատուրայի մասնագիտությունների, տեղերի և վարձերի մասին մանրամասներին ծանոթացեք այստեղ:
• Առկա մագիստրատուրայի ընդունելության պայմաններին ծանոթացեք այստեղ:
• Ընդունելության կանոնակարգը՝ այստեղ:
Հեռակա մագիստրատուրայում ընդունելությունը սեպտեմբերին է։ Այս մասին կհայտարարենք լրացուցիչ։
Հարցերի դեպքում կարող եք գրել նաև «ՀՊՏՀ դիմորդ» ֆեյսբուքյան խմբում։ Ընդունող հանձնաժողովի էլ.հասցեն է՝ dimord@asue.am ։

Стартовал второй тур приема в магистратуру очной формы обучения
Дорогие абитуриенты! 15-го августа стартовал второй тур приема в магистратуру очной формы обучения АГЭУ, который завершится 1-го сентября. Вступительные испытания пройдут 6-го сентября, в 11:00.
Прием заявок проводится в режиме онлайн по ссылке.
Вся информация относительно приема в магистратуру очной формы обучения доступна на официальном сайте АГЭУ, в рубрике “Магистратура” раздела “Абитуриент”.
С необходимыми документами, действующими льготами можно ознакомиться здесь.
Вопросники вступительных испытаний доступны здесь.
· С направлениями подготовки магистратуры очной формы обучения АГЭУ, количеством мест и платой за обучение можно ознакомиться здесь.
· Условия приема в магистратуру очной формы обучения доступны по ссылке.
· С порядком и правилами приема можете ознакомиться, перейдя по ссылке.
Прием в магистратуру заочной формы обучения состоится в сентябре, о чем будет сообщено дополнительно.
В случае вопросов можете писать в группу “Абитуриент АГЭУ” в социальной сети Фейсбук. Эл.почта приемной комиссии: dimord@asue.am.