Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանը միանում է պրոֆեսոր Ռ. Հ. Յոլյանի անվան արյունաբանական կենտրոնի հայտարարած դոնորագրման նախաձեռնությանը:
Այս մասին հայտնում են ՀՊՏՀ-ում ակցիայի կազմակերպիչները՝ անձնակազմի կառավարման բաժնի պետ Գոհար Սարգսյանը և շենքերի, շինությունների և տեխնիկական ծառայությունների բաժնի պետ Արմեն Ղազարյանը՝ ՀՊՏՀ աշխատակիցներին և ուսանողներին կոչ անելով ակտիվորեն մասնակցել մարդասիրական այս նախաձեռնությանը:
Առաջիկա օրերին կհայտնենք դոնորագրման առաջին ակցիայի ժամկետների մասին, իսկ այսօրվա հրապարակմամբ առաջարկում ենք ծանոթանալ դոնորների համար անհրաժեշտ տեղեկատվության, որը տրամադրել է արյունաբանական կենտրոնը:

Армянский государственный экономический университет присоединяется к донорской инициативе Гематологического центра им. проф. Р.Еоляна. Призываем сотрудников и студентов АГЭУ активно принять участие в инициативе.
Об этом информируют организаторы акции в АГЭУ начальник отдела управления персоналом Гоар Саргсян и начальник отдела строительных и технических услуг Армен Казарян, призывая сотрудников и студентов АГЭУ принять участие в инициативе.
В ближайшие дни мы объявим о сроках акции, а сегодня публикуем необходимую информацию для доноров, которую предоставили из гематологического центра.