Դիտումների քանակ՝ 3619
Սիրելի ուսանողներ, վաղվանից՝ ապրիլի 6-ից, Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանում սկսվում են միջանկյալ ստուգումները: Այս մասին հայտնեցին ուսումնական բաժնից:
Դեկանատներից մեզ են տրամադրել միջանկյալ ստուգումների գրաֆիկները, որոնց ծանոթանալու համար առաջարկում ենք այցելել «Կրթություն և կարիերա» խորագրի ներքո գտնվող քննագրաֆիկների բաժինը:
Թեև շուտ է, սակայն համալսարանի պաշտոնական կայքում, կրկին դեկանատների տրամադրմամբ, հրապարակված են նաև 2017-2018 ուստարվա 2-րդ կիսամյակի հեռակա կրթաձևի քննագրաֆիկները:

Количество просмотров: 1077
Дорогие студенты! С завтрашнего дня, с 6 апреля, в Армянском государственном экономическом университете начнутся промежуточные проверки. Об этом сообщает Учебный отдел АГЭУ.
Деканаты предоставили нам расписания промежуточных испытаний, для ознакомления с которыми предлагаем посетить отдел расписания экзаменов под заголовком «Образование и карьера».
Хотя еще рано, но на официальном сайте университета, также опубликованы расписания экзаменов на второй семестр 2017-2018 учебного года для студентов заочной формы обучения.