Արձակուրդ է, մեր առցանց կապը ժամանակավորապես դադարեցվում է
Սիրելի’ գործընկերներ, ուսանողներ, ՀՊՏՀ պաշտոնական կայքի և ֆեյսբուքյան պաշտոնական էջի այցելուներ, այսօր ՀՊՏՀ գրեթե բոլոր ստորաբաժանումների, այդ թվում՝ լրատվության և հասարակայնության հետ կապերի բաժնի աշխատանքային վերջին օրն է: Մինչև օգոստոսի 20-ը մենք գտնվելու ենք արձակուրդում, ինչը նշանակում է, որ մեր առցանց երկխոսությունը կարճատև դադար է վերցնում: Այնուհանդերձ, հնարավորության սահմաններում կաշխատենք հետևել կարևոր իրադարձություններին և արձագանքել:
Կազդուրիչ հանգիստ ենք մաղթում մեր բոլոր գործընկերներին և ուսանողներին, որպեսզի մեր ստեղծարար ուժերը վերագտած, ժպիտով ու լավատեսորեն վերսկսենք մեր համատեղ արդյունավետ աշխատանքը:
Որպես հիշեցում կրկին ձեզ ենք տրամադրում ՀՊՏՀ անձնակազմի կառավարման բաժնի տրամադրած հայտարարությունը:
Ի կատարումն համալսարանի ռեկտորի 2018 թ. հունվարի 15-ի հմ. 01-Ն հրամանով հաստատված ամենամյա արձակուրդների տրամադրման ժամանակացույցի`
1. Համալսարանի պրոֆեսորադասախոսական կազմին ամենամյա արձակուրդ տրամադրվում է 06.07.2018 թվականից մինչև 23.08.2018 թ. ներառյալ:
Աշխատանքի ներկայանալ 2018 թ. օգոստոսի 24-ին:
2. Համալսարանի ղեկավար կազմին, ֆակուլտետների դեկաններին, ստորաբա-ժանումների ղեկավարներին ամենամյա արձակուրդ տրամադրվում է 16.07.2018 թվականից մինչև 17.08.2018 թ. ներառյալ:
Աշխատանքի ներկայանալ 2018 թ. օգոստոսի 20-ին:
3. Համալսարանի ֆակուլտետների դեկանների տեղակալներին, ուսումնաօժանդակ կազմին և այլ ստորաբաժանումների աշխատակիցներին ամենամյա արձակուրդ տրամադրվում է 23.07.2018 թվականից մինչև 17.08.2018 թ. ներառյալ:
4. Համալսարանի գրադարանի աշխատակիցներին ամենամյա արձակուրդ տրամադրվում է 16.07.2018 թվականից մինչև 17.08.2018 թ. ներառյալ:
Ի գիտություն սովորողների և շրջանավարտների լրացուցիչ հայտնում ենք, որ ամառային արձակուրդներով պայմանավորված, ըստ ներկայացվող ժամանակացույցի, փակ են լինելու հետևյալ բաժիննները՝

Дорогие коллеги, студенты, посетители официального сайта АГЭУ и нашей официальной страницы на facebook! Сегодня – последний рабочий день почти всех подразделений АГЭУ, в том числе отдела информации и связей с общественностью. До 20-ого августа мы будем в отпуске, что означает, что наш онлайн диалог берет короткую паузу. Тем не менее, по возможности мы постараемся следить за важными событиями и отвечать на них.
Желаем всем нашим коллегам и студентам оздоровительного отдыха, чтобы вновь собрав наши силы, с улыбкой и оптимизмом возобновляли нашу совместную эффективную работу.
В качестве напоминания вновь представляем вашему вниманию объявление отдела управления персоналом АГЭУ.
Во исполнение графика ежегодных отпусков, утвержденного указаом ректора университета от 15 января 2018 г. N01-Н:
1. Профессорско-преподавательскому составу университета предоставляется отпуск с 06.07.2018 года по 23.08.2018 включительно.
Приходить на работу 24-го августа 2018г.
2. Руководствующему составу, деканам факультетов, руководителям подразделений предоставляется отпуск с 16.07.2018 года по 17.08.2018г включительно.
Приходить на работу 20-го августа 2018г.
3. Заместителям деканов факультетов, учебно-вспомогательному составу и сотрудникам других подразделений предоставляется отпуск с 23.07.2018 года по 17.08.2018г. включительно.
4. Сотрудникам библиотеки университета предоставляется отпуск с 16.07.2018 года по 17.08.2018г. включительно.
К сведению студентов и выпускников дополнительно сообщаем, что в связи с летними каникулами, по представленному графику, будут закрыты следующие отделы: