Սևակ Խանաղյանը հյուրընկալվեց ՀՊՏՀ-ում
Նոր ուսումնական կիսամյակի մեկնարկը ՀՊՏՀ-ականների համար նշանավորվեց նաև ժամանցային սպասված միջոցառմամբ: ՈւԽ նախաձեռնությամբ այսօր ՀՊՏՀ-ում կրկին հյուրընկալվեց սիրված երգիչ, երգահան Սևակ Խանաղյանը: Հանդիպման ընթացքում ուսանողները հարցեր ուղղեցին հյուրին և առիթ ունեցան անմիջականորեն զրուցելու նրա հետ: «Ինձ միշտ...
Կինոդիտում, ինքնատիպ տոնածառների մրցույթ. միջոցառումներ՝ ուսանողական խորհրդի նախաձեռնությամբ
ՀՊՏՀ ուսանողական խորհրդի նախաձեռնությամբ վերսկսվում են ժամանցային, մշակութային միջոցառումները. դեկտեմբերի 7-ին, ժամը 14:30-ին, ՀՊՏՀ մեծ դահլիճում տեղի կունենա ուսանողական խորհրդի կողմից կազմակերպվող հերթական կինոդիտումը: Ուսանողները կդիտեն նախապես հայտարարված քվեարկության արդյունքում ամենաշատ ձայներ հավաքած ֆիլմը: ՀՊՏՀ ուսանողական խորհուրդը «Global HR» ՍՊԸ-ի հետ համատեղ կկազմակերպի 5-օրյա խորհրդատվություններ` նվիրված աշխատանքային առաջընթացին: Դրանք տեղի կունենան ՀՊՏՀ նիստերի սրահում, դեկտեմբեր 10-14-ը,...

Севак Ханагян побывал в АГЭУ
Начало нового учебного семестра ознаменовалось для АГЭУ-овцев долгожданным мероприятием. По инициативе студенческого совета АГЭУ сегодня известный и всеми любимый певец Севак Ханагян погостил в нашем университете. В ходе встречи студенты смогли задать все интересующие их вопросы. «Мне всегда приятно общаться...
Просмотр фильма, своеобразный конкурс елок: мероприятия по инициативе студенческого совета
По инициативе студенческого совета АГЭУ снова возобновились времяпрепроводительные, культурные мероприятия: 7-го декабря в 14.30 в большом зале АГЭУ состоится очередной просмотр фильма, организованного студенческим советом. Студенты просмотрят фильм, набравший наибольшее количество голосов по заранее об’явленному голосованию. Студенческий совет АГЭУ совместно с ЗОО «Global HR» организует 5-дневные консультации, посвященные трудовому прогрессу. Они состоятся в зале заседаний АГЭУ с 10 по 14 декабря...