Վերապատրաստման ծրագրով ՀՊՏՀ-ում է հունական համալսարանի աշխատակիցը
ՀՊՏՀ-ի և Աթենքի (Հունաստան)  տնտեսագիտության և բիզնեսի համալսարանի համագործակցության շրջանակում ՝ «Էրազմուս +»-ի վերապատրաստման ծրագրով հունիսի 26-30-ը մեր համալսարանում է նշված բուհի մասնագիտացված լաբորատորիայի աշխատակից (զբաղվում է քննությունների կազմակերպմամբ, աջակցում է ուսումնական գործընթացին, 1-ին...
ՀՊՏՀ աշխատակիցը՝ մասնագիտական նոր ձեռքբերումներով
Մեր համալսարանի պրոֆեսորադասախոսական կազմի ու աշխատակիցների հաջողություններն ու ձեռքբերումները մեզ համար ոգևորության ու հպարտության առիթ են, և վստահ ենք՝ նույնպիսի զգացումներով են համակում մեր ընթերցողին: Այսօր՝            հերթականը. ՀՊՏՀ տեղեկատվական տեխնոլոգիաների...

В рамках сотрудничества АГЭУ и Афинского университета экономики и бизнеса по перподготовительной программе 26-30 июня сотрудница специализированной лаборатории указанного вуза Екатерини Глиноу ноходится в нашем вузе. На днях она провела встречи с деканом факультета информатики и статистики Мануком Мовсисяном,...
Сотрудник АГЭУ – с новыми профессиональными достижениями
Успехи и достижения профессорско-преподавательского состава и сотрудников для нас служат поводом для вдохновения и гордости. Сотрудник Центра информационных технологий АГЭУ, инженер компьютерных систем Армен Оганян удостоился международной квалификации специалиста по оптимизации базы данных, обеспечению безопасноти,...