Տնտեսագիտական հրատապ թեմաները՝ նորաստեղծ ակումբի ուշադրության կենտրոնում
Համալսարանի ուսանողական խորհրդի նախաձեռնությամբ մեկնարկած նոր ձևաչափի միջոցառման շրջանակում Հայաստանի տնտեսության վերաբերյալ հրատապ թեմաների շուրջ այսուհետ պարբերաբար կլինեն բաց քննարկումներ, որտեղ վերլուծություններ կներկայացնեն ՀՊՏՀ պրոֆեսորադասախոսական կազմի ներկայացուցիչները, ինչպես նաև տարբեր ոլորտներից հրավիրված...
«Ավելին՝ քո մասին». ինքնաբացահայտում «FEEDBACK» միջբուհական աշխատաժողովում
Ապրիլի 6-7-ը ՀՊՏՀ-ում տեղի է ունեցել ուսանողական խորհրդի կազմակերպած «FEEDBACK» միջբուհական աշխատաժողովը, որը «Ավելին՝ քո մասին» խորագրի ներքո համախմբել էր ՀՀ պետական և ոչ պետական 8 բուհերի ուսանողների: Մասնակիցներ էին Հայաստանի պետական տնտեսագիտական, Երևանի պետական, Հայ-ռուսական, Հայաստանի ամերիկյան, Հայկական...

Срочные экономические темы в центре внимания новосозданного клуба
По инициативе студенческого совета университета, в рамках мероприятия нового формата о срочных темах экономики Армении, периодически будут организованы открытые дискуссии, где будут проанализированы различные задачи представителями профессорко-преподавательского спстава АГЭУ, а также приглашенными экспертами...
В АГЭУ состоялась межвузовская конференция «FEEDBACK»
6-7 апреля в АГЭУ состоялась межвузовская конференция «FEEDBACK», организованная студенческим советом, которая собрала студентов 8 государственных и негосударственных вузов РА. Участвовали студенты Армянского государственного экономического, Ереванского государственного и Российско-армянского университетов, американского...