Փոփոխություններ հունվարյան քննական ժամանակացույցում
Հիմք ընդունելով Հայաստանի Հանրապետության Կառավարության  2014թ. դեկտեմբերի 4-ի՝ աշխատանքային օրերը տեղափոխելու մասին որոշումը՝ ՀՊՏՀ ուսումնակազմակերպական բաժինը փոփոխություններ է առաջարկում 2015թ հունվարին սպասվող ստուգման գործընթացում: Այս մասին այսօր կայացած ռեկտորատի նիստում հայտնեց ուսումնակազմակերպական...
Վաղն աշխատանքային օր է
Հիմք ընդունելով «Հայաստանի Հանրապետության տոների և հիշատակի օրերի մասին» ՀՀ օրենքի 19-րդ հոդվածն ու «Խղճի ազատության և կրոնական կազմակերպությունների մասին»  ՀՀ օրենքի 17-րդ հոդվածը` ազգային տաղավար տոների և դրանց հաջորդող հիշատակի օրերի կապակցությամբ` Հայաստանի Հանրապետության կառավարությունը որոշել է կատարել մի...

Изменения в январском экзаменационном графике
В  соответствии  с  решением  о  перестановке  рабочих  дней    от  4-го  декабря  2014 года  Правительства  Республики  Армения, учебно-организационный  отдел  АГЭУ      предлагает  изменения  в  январском  зачетном  процессе   2015 года.  Об  этом  сегодня  сообщил  на  состоявшемся  заседании  ректората   начальник ...
Завтра рабочий день
Приняв  за  основу  19-ую  статью  законодательства  РА  «О  праздниках  и  дней  памяти  усопших  Республики  Армения»   и  17-ую статью  законодательства  РА «О  религиозных  организациях  и  свободы  совести»   по  поводу  национальных  церковных  праздников  и  следующих  за  ними  дней  памяти  усопших, ...