Վաղվանից կսկսվեն երկրորդ կիսամյակի վերահանձնումները
ՀՊՏՀ նիստերի դահլիճում այսօր տեղի ունեցավ ռեկտորատի հերթական նիստը: Այն սկսվեց հեռակա ուսուցման մագիստրատուրայի գիտահետազոտական փորձառության արդյունքների ամփոփման մասին դեկանների զեկուցմամբ: Դեկանների հավաստմամբ, հեռակա մագիստրատուրայի ուսանողները բարեհաջող անցել են գիտահետազոտական փորձառությունը: Ուսումնակազմակերպական...
Հայտնի են հեռակա մագիստրատուրայի 2-րդ կուրսի քննությունների և փորձառության օրերը
12.02.2014
Հարգելի ուսանողներ, Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալասարանի ռեկտորատի որոշմամբ՝ հեռակա մագիստրատուրայի 2-րդ կուրսի քննությունները կկազմակերպվեն սույն թվականի ապրիլի 7-11-ը: Ինչ վերաբերում է գիտահետազոտական փորձառությանը, այն կկազմակերպվի ապրիլի 14-ից մինչև հունիսի 20-ը՝ 10 շաբաթ տևողությամբ:...

С завтрашнего дня начнутся ликвиды второго семестра
Сегодня  в  зале  заседаний  АГЭУ  состоялось  очередное  заседание  ректората. Оно  началось  с  отчетов  деканов  об  обобщении  результатов    научно-исследовательской  практики  магистратуры  заочного  обучения. По  утверждению  деканов,  студенты  заочной  магистратуры  успешно  прошли   научно-исследовательскую ...
Уважаемые  студенты, по  решению ректората  Армянского  государственного  экономического  университета  экзамены  2-го  курса  заочной  магистратуры  будут  организованы   7-11  апреля  сего  года. Что  относится  научноисследовательской  практики,  то  она  будет  организована с  14-го  апреля до  20-го  июня ...