Սկսվել են ՀՊՏՀ ուսանողական հարցումները (ֆոտոռեպորտաժ, տեսանյութ). վերջնաժամկետը հունիսի 20-նն է
Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանում հունիսի 4-ից մեկնարկել են ուսանողական էլեկտրոնային հարցումները՝ հնարավորություն ընձեռելով մեր համալսարանի ուսանողներին գնահատելու իրենց դասավանդող դասախոսներին: Լրատվության և հասարակայնության հետ կապերի բաժինը հետևել է գործընթացին և հանդիպել մի շարք ուսանողների, որոնց...
31.05.2019
Սիրելի ուսանողներ, տեղեկացնում ենք, որ սույն թվականի հունիսի 4-ից մեկնարկում են ուսանողական էլեկտրոնային հարցումները: Այն ձեզ հնարավորություն կտա գնահատել դասավանդող դասախոսներին: Հիշեցնենք, որ ՀՊՏՀ ռեկտորի պաշտոնակատար, տ.գ.դ., պրոֆեսոր Ռուբեն Հայրապետյանը սույն թվականի մայիսի 14-ին ուսանողական էլեկտրոնային...

Начались студенческие опросы АГЭУ (фоторепортаж, видеоматериал). Последний срок 20-е июня
С 4-го июня в Армянском государственном экономическом университете начались студенческие электронные опросы, предоставляющие возможность студентам нашего университета оценить преподававших им преподавателей. Отдел информации и связей с общественностью следил за процессом и встретился со студентами, часть которых...
Дорогие студенты, сообщаем, что с 4-го июня с.г. начинаются студенческие электронные опросы. Они дадут вам возможность оценить преподавателей. Напомним, что исполняющий обязанности ректора АГЭУ Рубен Айрапетян 14 мая с.г. представил студентам университета концепцию студенческого электронного опроса. Некоторые...