ՀՊՏՀ զբոսաշրջության կառավարում մասնագիտության 3-րդ կուրսեցիները  «Հանդիպումների, կոնֆերանսների և այլ միջոցառումների կազմակերպում» դասընթացի արտալսարանային պարապմունքի շրջանակում (դասախոս հակաճգնաժամային և  զբոսաշրջության կառավարում ամբիոնի ասիստենտ Հասմիկ Համբարձումյան) դեկտեմբերի 11-ին  «Մարի Իզմիրլյանի անվան...
Ազգային խոհանոցի կերակրատեսակները՝ զբոսաշրջության ոլորտի ապագա մասնագետների ներկայացմամբ
ՀՊՏՀ զբոսարշրջության կառավարում մասնագիտության 3-րդ կուրսի նախաձեռնությամբ «Հանդիպումների, կոնֆերանսների և այլ միջոցառումների կազմակերպում» դասընթացի շրջանակում (դասախոս, հակաճգնաժամային և զբոսաշրջության կառավարում ամբիոնի ասիստենտ Հասմիկ Համբարձումյան) վաղը, ժամը 16.00-ին «Մարի Իզմիրլյանի անվան հատուկ մանկատանը»...

3-курсники по специальности управление туризма АГЭУ в рамках внеаудиторного занятия «Организация встреч, конференций и других мероприятий» (преподаватель, ассистент кафедры управления чрезвычайной ситуацией и туризма Асмик Амбарцумян) 11-го декабря организовали в особом детском доме имени Мари Измирляна мероприятие-представление...
Блюда национальной кухни в представлении будущих специалистов области туризма
10.12.2012
По инициативе 3-го курса по специальности управление туризма АГЭУ в рамках курса “Организация встреч, конференций и других мероприятий” (преподаватель, ассистент кафедры управления чрезвычайной ситуацией и туризма Асмик Амбарцумян) завтра в 16.00 состоится в особом детском доме имени Мари Измирляна мероприятие-представление...