ՀՊՏՀ 27-րդ գիտաժողովի նյութերի ժողովածուի էլեկտրոնային տարբերակը՝ առցանց
«Տնտեսության և հասարակության զարգացում. 21-րդ դարի մարտահրավերներ և հնարավորություններ» ՀՊՏՀ 27-րդ գիտաժողովի նյութերի ժողովածուի էլեկտրոնային տարբերակը պատրաստ է և հասանելի է ՀՊՏՀ պաշտոնական կայքի «Գիտական հրապարակումներ» խորագրի ներքո: Կարող եք ծանոթանալ այստեղ: ՀՊՏՀ գիտության և ասպիրանտուրայի բաժնից հայտնում...
ՀՊՏՀ գիտական խորհրդի որոշմամբ լույս է տեսել Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի պրոֆեսորադասախոսական կազմի և ասպի­րանտների 26-րդ` «Գործարար միջավայրի բարելավման և միջազգային տնտեսական համագործակցության ընդլայնման արդի հիմնախնդիրները ՀՀ-ում» խո­րագրով գիտաժողովի նյութերի ժողովածուն («Տնտեսագետ» հրատարակչություն,...

Электронная версия сборника материалов 27-й научной конференции АГЭУ “Развитие экономики и общества: вызовы и возможности 21-ого века” доступна на официальном сайте АГЭУ под разделом “Научные публикации”. Можете ознакомиться здесь. Отдел науки и аспирантуры сообщает, что издание сборника планируется в ближайшем...
Решением ученого совета АГЭУ вышел в свет сборник материалов профессорско-преподавательского состава и аспирантов Армянского государственного щкономического университета 26-й научной конфернции: «Современные проблемы улучшения бизнес среды и расширения международного экономического сотрудничества» (издательство...