Դիտումների քանակ՝ 3528
ՀՊՏՀ գիտական խորհրդի որոշմամբ լույս է տեսել Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի պրոֆեսորադասախոսական կազմի և ասպի­րանտների 26-րդ` «Գործարար միջավայրի բարելավման և միջազգային տնտեսական համագործակցության ընդլայնման արդի հիմնախնդիրները ՀՀ-ում» խո­րագրով գիտաժողովի նյութերի ժողովածուն («Տնտեսագետ» հրատարակչություն, 2017 թ.):
Ինչպես տեղեկացնում են գիտության և ասպիրանտուրայի բաժնից՝ գիտաժողովին ներկայացված ավելի քան 90 զեկուցումներից 60-ը, որոնք հնչել են բաժանմունքներում, տպագրվել են:
Հիշեցնենք, որ գիտաժողովի կազմակերպմանն աջակցել են  ՀՀ կրթության և գիտության նախարարությունը և ՀՀ գիտության պետական կոմիտեն:

Количество просмотров: 2892
Решением ученого совета АГЭУ вышел в свет сборник материалов профессорско-преподавательского состава и аспирантов Армянского государственного щкономического университета 26-й научной конфернции: «Современные проблемы улучшения бизнес среды и расширения международного экономического сотрудничества» (издательство “Тнтесагет”, 2017)
Как передает отдел науки и аспирантуры, 60 докладов из представленных 90, которые были озвучены в секциях, были напечатаны.
Напомним, что научная конференция прошла при поддержке министерства образования и науки РА и Государственного научного комитета РА.