«1C Հաշվապահություն»․ նոր դասընթաց ՀՊՏՀ-ում
ONE Academy-ն և Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանը սկսում են համատեղ նոր դասընթաց՝ «1C Հաշվապահություն», որը ներկայացնում է 1C ֆրանչայզի և հավաստագրված ուսումնական կենտրոն հանդիսացող OneSoft ընկերությունը։ Այն նախատեսված է 1C հաշվապահություն սովորել ցանկացող բոլոր անձանց համար, լիովին համապատասխանում է շուկայի պահանջներին և հիմնված է պրակտիկ գիտելիքի յուրացման վրա։
Հաշվապահական հաշվառման վարման ամենատարածված ծրագրի տիրապետումը մասնակիցներին հնարավորություն կտա ամրապնդելու իրենց գիտելիքները և ձեռք բերելու մրցունակություն։
Դասընթացի մասնակիցները կտիրապետեն պաշարների, ծախսերի, դրամական միջոցների, հիմնական միջոցների, ֆինանսական արդյունքների հաշվառման և մի շարք այլ կարևոր գործիքների։ Դասընթացի ծրագրում ներառված են նաև հաշվապահական հաշվառման գործնական օրինակներ և քննական առաջադրանքներ։
Դասընթացի ավարտին՝
• Կտրվի ՀՊՏՀ-ի և OneAcademy-ի համատեղ հավաստագիր
• Լավագույն մասնակիցները OneAcademy-ի աջակցությամբ անվճար կհանձնեն 1C սերտիֆիկացման քննություն
• Լավագույն մասնակիցներին կընձեռվի ոլորտում աշխատելու հնարավորություն
Մեկնարկը՝ մայիսի 10-ին
Տևողությունը՝ 5 շաբաթ (շաբաթական 2 հանդիպում՝ 1,5 ժամ տևողությամբ)
Օրերը՝ երեքշաբթի և հինգշաբթի, ժամը 18։00
Աշխատանքային լեզուն՝ հայերեն
Դասընթացավար՝ Լիանա Գասպարյան՝ 1C բարձր որակավորմամբ փորձառու մասնագետ
Դասընթացի արժեքը՝ 40․000 ՀՀ դրամ (ՀՊՏՀ ուսանողներին և աշխատակիցներին տրամադրվում է 30 տոկոս, իսկ շրջանավարտներին՝ 10 տոկոս զեղչ)

“1С Бухгалтерия”: новый курс в АГЭУ
ONE Academy и Армянский государственный экономический университет инициируют новый курс “1С Бухгалтерия”, который представляет компания OneSoft, являющаяся франчайзи 1С и аккредитованным учебным центром. Курс предназначен для всех лиц, желающих выучить 1С бухгалтерию, полностью соответствует требованиям рынка и ориентирован на практические знания.
Знание самой распространенной бухгалтерской программы позволит участникам курса закрепить знания и стать конкурентоспособными.
Слушатели курса научатся работать с инструментами учета ресурсов, расходов, денежных средств, основных средств и т.д. В курс включены также практические примеры бухгалтерского учета и экзаменационные задания.
По окончании курса
- слушателям будут вручены сертификаты от АГЭУ и OneAcademy;
- лучшие слушатели при поддержке OneAcademy смогут сдать сертификационный экзамен 1С;
- лучшим слушателям будет предоставлена возможность трудоустройства.
Старт занятий – 10 мая
Длительность курса – 5 недель (2 встречи в неделю, длительность каждого занятия – 1.5 часа)
График занятий – вторник и четверг, в 18:00
Рабочий язык - армянский
Тренер – Лиана Гаспарян, опытный специалист с квалификацией 1С
Плата за обучение – 40.000 др. (студентам и сотрудникам АГЭУ предоставляется скидка 30%, выпускникам – 10%).