Ուսանողական գիտաժողովի հրավեր
ՀՊՏՀ հիմնադրման 85-ամյակին նվիրված միջոցառումների շրջանակներում մեր բուհի ուսանողական խորհրդի նախաձեռնությամբ  սույն թվականի ապրիլի 17-19-ը Ծաղկաձորում կկայանա «ՀՀ տնտեսական համակարգը. նորարարություն, զարգացում, իրագործում» խորագիրը կրող “INhead” միջբուհական ուսանողական գիտաժողովը: Գիտաժողովի մասնակիցները կընտրվեն մրցութային կարգով` ներկայացված զեկույցների հիման վրա: Զեկույցները պետք է ուղարկել asue.inhead@gmail.com  էլ.հասցով ՝մինչև ս.թ. մարտի 29-ը:
Գիտաժողովի կազմակերպչական մանրամասների, զեկույցներին ներկայացվող պահանջներին, ինչպես նաև առաջարկվող թեմաներին կարող եք ծանոթանալ ՀՊՏՀ ՈւԽ պաշտոնական կայքից, հետևյալ հղումով՝ http://goo.gl/2t9i0R :

Приглашение на студенческую научную конференцию
В рамках мероприятий посвященных 85-летию создания АГЭУ по инициативе студенческого совета нашего вуза, 17-19 апреля сего года в Цахкадзоре состоится “INhead”межвузовская студенческая научная конференция под названием «Экономическая система РА. инновации, развитие, реализация». Отбор участников научной конференции произойдет конкурсным порядком на основе представленных докладов. Доклады нужно отправить по электорнной почте asue.inhead@gmail.com до 29-го марта сего года.
Доклады нужно отправить по электорнной почте asue.inhead@gmail.com до 29-го марта сего года.
С организационными подробностями, трбебованиями к представленным докладом, а также предлагаемыми темами Вы можете ознакомиться на официальном сайте СС АГЭУ, по следующей ссылке http://goo.gl/2t9i0R