Փոխանակման ծրագիր՝ Պոզնանի համալսարանից
Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի գործընկեր Պոզնանի տնտեսագիտական համալսարանը հայտարարում է 2014-15 ուս.տարվա փոխանակման ծրագրի մեկնարկի մասին:
Անգլերեն լեզվին գերազանց տիրապետող ՀՊՏՀ ուսանողները Պոզնանի տնտեսագիտական համալսարանում 2014-15 ուս.տարվա առաջին կիսամյակում իրենց կրթությունը շարունակելու ցանկության դեպքում պետք է իրենց հայտերը ներկայացնեն մինչև ս.թ. հունիսի 15-ը: Ուսանողները պետք է հոգան ճանապարհածախսը և կեցության ծախսերը, իսկ ուսման վարձը վճարվելու է ՀՊՏՀ-ում:
Փոխանակման ծրագրին մասնակցության մասին տեղեկատվությունը մանրամասն ներկայացված է կից փաստաթղթում:
Հարցերի դեպքում խնդրում ենք դիմել ՀՊՏՀ արտաքին կապերի բաժին՝ int@asue.am էլ. հասեցով կամ զանգահարել 374 10 593 484 հեռախոսահամարով:

Программа по обмену из Познанского университета
Партнер  Армянского  государственного  экономического  университета  Познанский  экономический  университет  объявляет  о  начале  программы  по  обмену  на  2014-2015  учебный  год.
Отлично  владеющие  английским  языком  студенты  АГЭУ  при  желании  продолжить  свое  образование  в  Познанском  экономическом  университете    первый    семестр  2014-2015  учебного  года  должны  свои  заявки   представить  до  15-го  июня  сего  года.  Студенты  должны позаботиться   о  транспортных  расходах  и  жилья, а  учебная  плата   будет  оплачена  в  АГЭУ.
Подробная  информация  об  участии  в  программе  по  обмену  представлена    в  приложенном  документе.
С  вопросами  просим  обращаться  в  отдел  внешних  связей  АГЭУ по  эл.  адресу: int@asue.am   или    позвонить  по  тел.: 374 10 593 484.