Դիտումների քանակ՝ 747
* գործառնությունների կատարում` սահմանափակ մուտքագրման և իր համար սահմանված գործառնությունների շրջանակներում,
* ժամկետային ավանդների ընդունում և դրանց հետ կապված ձևակերպումների իրականացում /կանխիկ, անկանխիկ/,
* հաճախորդների հանձնարարականների ընդունում, ձևակերպում, կազմում և համապատասխան ստորաբաժանումների կատարմանը ներկայացում,
* մուտքագրվող գումարների վճարում` ֆիզիկական անձանց անվամբ անձնագրային տվյալների հիման վրա,
* «Բանկ հաճախորդ» համակարգի հաճախորդներից ստացված հաղորդագրությունների հիման վրա գործառնությունների իրականացում և ստուգում,
* փոխանցումների իրականացում և ստացված հաղորդագրությունների վճարում` MONEY GRAM, MIGOM, FASTER, CONTACT, BISTRAYA POCHTA համակարգերով փոխանցումների իրականացման և վճարման ընթացակարգի համաձայն;
* հաշիվների բացում, վարում և փակում;
* հաշվետեր չհանդիսացող հաճախորդների կողմից կանխիկ մուտքերի միջոցով դրամական և արտարժութային փոխանցումների իրականացում;
* պլաստիկ քարտերի տրամադրման վերաբերյալ հայտերի ընդունում և POS TERMINAL սարքավորման միջոցով պլաստիկ քարտերի սպասարկում;
* հաճախորդների հաշիվներով տարբեր գործառնությունների իրականացում և գանձումների ստուգում,
* հաճախորդների հետ անկանխիկ գործառնություններից առաջացած եկամուտների և ծախսերի իրականացում` համապատասխան կարգերի համաձայն,
* կանխիկ և անկանխիկ արտարժույթի առքի և վաճառքի իրականացում` համապատասխան կարգերի և ներքին նորմատիվ ակտերի համաձայն,
* վարկի, վարկային գծի, օվերդրաֆտի անկանխիկ տրամադրման և մարման մասով գործառնությունների իրականացում` բանկի կողմից իրականացվող համապատասխան վարկավորման կարգերի համաձայն,
* հետհաշվեկշռային գործառնությունների ձևակերպում,
* հաճախորդներին տեղեկատվական և խորհրդատվական ծառայությունների մատուցում,
* հաճախորդների հաշիվների մնացորդների և կնքված պայմանագրերի գաղտնիության ապահովում:
Որակավորման մակարդակին ներկայացվող պահանջներն են `բարձրագույն կրթություն, ցանկալի է` տնտեսագիտական,  ցանկալի է` աշխատանքային փորձ բանկային ոլորտում, հաճախորդների, դրամական միջոցների և արտարժույթի հետ աշխատանքի փորձի առկայություն, ռուսերեն /պարտադիր/, անգլերեն /ցանկալի է / լեզուների իմացություն, անձնական համակարգչով աշխատանքի պրակտիկ հմտություններ` MS Office փորձառու օգտագործող, «AS BANK» իմացություն :

Количество просмотров: 906
- Осуществлять операции в рамках ограничений повторного ввода и утверждения установленных для него операций;
- Принятие срочных депозитов и осуществление оформлений, связанных с ними (наличный, безналичный);
- Принятие, оформление, составление поручений клиентов и предоставление соответствующим отделам на исполнение;
- Оплата поступаемых сумм на основании паспортных данных с именами физических лиц;
- Осуществление и проверка операций на основании сообщений, полученных от клиентов системы “Банк клиент”;
- Осуществление переводов и оплата полученных сообщений согласно процедурe осуществления и оплаты переводов по системам MONEY GRAM, MIGOM, FASTER, CONTACT, BISTRAYA POCHTA;
- Открытие, ведение и закрытие счетов;
- Осуществление денежные и валютные переводы со стороны клиентов невладельцев счетов наличными поступлениями;
- Осуществление принятия заявок по предоставлению пластиковых карт и обслуживания пластиковых карт посредством аппарата POS TERMINAL;
- Осуществление и проверка взысканий по линии разных операций счетов клиентов;
- осуществление, согласно соответствующим порядкам, оформления доходов и расходов, возникших от безналичных операций с клиентами;
- Осуществление купли и продажи наличной и безналичной валюты, согласно соответствующим порядкам и внутренним нормативным актам;
- Осуществление операций по безналичному предоставлению и гашению кредита, кредитной линии, овердрафта, согласно соответствующим порядкам кредитования, осуществляемым банком;
- Осуществление оформления за балансовых операций;
- Предоставлять информационные и консультационные услуги клиентам;
- Обеспечивать секретность остатка счетов клиентов и заключенных контрактов
Требования, предъявляемые уровню квалификации: высшее образование, желательно экономическое, желателен опыт работы в банковской сфере, наличие опыта работы с клиентами, денежными средствами и валютой, знание языков русского /обязательно/, английского /желательно /, навыки работы на личном компьютере: опытный пользователь MS Office,знание «AS BANK».