Երկու թափուր աշխատատեղ` «Վորլդ Վիժն Հայաստան»-ում
«Ակադեմիական համագործակցության և օժանդակության հայկական ասոցիացիա» «ԱՐՄԱԿԱԴ» ՀԿ-ն տեղեկացնում է, որ «Վորլդ Վիժն Հայաստան» միջազգային բարեգործական կազմակերպության երևանյան գրասենյակին անհրաժեշտ է ծրագրի ղեկավար, ով կառաջնորդի, կնախանշի «Վորլդ Վիժն Հայաստան» զարգացման հիմնական ուղղությունները, կներկայացնի կազմակերպությունը բոլոր ծրագրային գործընկերներին:
Ծրագրի ղեկավարի գործառույթն է` ապահովել «Վորլդ Վիժն Հայաստան» բարեգործական ծրագրերի իրականացումը, որի շնորհիվ հասարակության մեջ և ընտանիքներում կհաստատվի երեխաների կայուն բերեկեցություն ու իրավունքների պաշտպանություն:
«Վորլդ Վիժն Հայաստան» բարեգործական կազմակերպության Կապանի տարածքային զարգացման գրասենյակը փնտրում է ծրագրային թիմի առաջնորդի, որի հիմնական գործառույթն է` ապահովել համընդհանուր առաջնորդության, կառավարման և վերահսկողության մեխանիզմները, ինչպես նաև համայնքներում իրականացնել «Վորլդ Վիժն Հայաստան» կազմակերպության ռազմավարության և քաղաքականության համաձայն ՏԶԾ (տարածքային զարգացման ծրագիր) գործունեություն: Մանրամասն տեղեկությունների համար այցելել ՝ http://armacad.blogspot.com/2013/07/job-program-director-world-vision.html, http://armacad.blogspot.com/2013/07/job-kapan-area-development-program-team.html:

Два вакантных рабочих места в «Ворлд Вижн Армении»
«Армянская ассоциация академического сотрудничества и содействия» (АО «АРМАКАД») сообщает, что ереванскому представительству международной благотворительной организации «Ворлд Вижн Армения» нужен руководитель программы, кто руководит, изложит основные направления развития «Ворлд Вижн Армения» , представит организации всех партнеров программы.
Функция руководителя программы обеспечить осуществление благотворительных программ «Ворлд Вижн Армения», благодаря чему в обществе и семьях установится стабильное благосостояние и защита прав.
Представительство регионального развития Капана благотворительной организации «Ворлд Вижн Армения» ищет руководителя программной команды, основная функция которого обеспечить всеобщее руководство, механизмы управления и контроля, а также в сообществах осуществить стратегическую и политическую деятельность организации «Ворлд Вижн Армения» согласно ПРР (программа регионального развития). Для подробной информации посетите: http://armacad.blogspot.com/2013/07/job-program-director-world-vision.html, http://armacad.blogspot.com/2013/07/job-kapan-area-development-program-team.html.