Ուսումնական դասընթաց՝ իրավաբանների համար
«Ակադեմիական համագործակցության և օժանդակության հայկական ասոցիացիան» («ԱՐՄԱԿԱԴ» ՀԿ) տեղեկացնում է, որ Ամերիկյան իրավաբանների ընկերակցության (ABA/ROLI) Հայաստանյան ներկայացուցչությունը կազմակերպում է ուսումնական դասընթաց իրավաբանների համար: Մասնակցության ժամաքանակը կհաշվարկվի որպես վերապատրաստման դասընթացների պարտադիր ժամաքանակ: Դասընթացը տեղի կունենա ABA/ROLI Հայաստանյան ներկայացուցչության գրասենյակում, հետևյալ հասցեով` Ալեք Մանուկյան 9-ը, հիմնական մասնաշենք, 4-րդ հարկ, 406 սենյակ, հունիսի 15-ին, 22-ին, 29-ին և հուլիսի 13-ին, ժամը 11:00-ից մինչև 15:00-ն:
Մասնակցության համար պետք է մինչև 2013թ. հունիսի 13-ը զանգահարել ABA/ROLI Հայաստանյան ներկայացուցչության գրասենյակ` 010 554-991 և 010 556-449 հեռախոսահամարներով և գրանցվել:

Курс обучения для юристов
«Армянская  ассоциация  академического  сотрудничества  и  содействия»    «АРМАКАД»    АО  сообщает,  что  Армянское  представительство  Американской  ассоциации  юристов (ABA/ROLI) организует  курс  обучения  для  юристов.  Количество  времени  участия  будет  рассчитываться  как  обязательное  количество  времени  курсов  переквалификации. Курс  обучения  состоится  в  Армянском  представительстве   ABA/ROLI по  след.  адресу: Алека Манукяна 9, основной  корпус, этаж 4-ый, комната  406,  15-го, 22-го, 29-го  июня и 13-го  июля   с 11:00  до 15:00.
Для  участия  нужно  до  13-го  июня  2013  года  позвонить  в  Армянское  представительство  ABA/ROLI  и  зарегистрироваться: 010 554-991 и  010 556-449.