Վերապատրաստման դասընթացների հրավերներ
Հիշեցնում ենք, որ ՀՊՏՀ շարունակական և լրացուցիչ կրթության կենտրոնը կազմակերպում է վերապատրաստման դասընթացներ:
«Հաշվապահական հաշվառում և հարկային օրենսդրություն» թեմայի շրջանակներում կազմակերպվող դասընթացի մանրամասներին ծանոթացեք հետևյալ հղումով՝ http://goo.gl/yvIOWp :
«Գույքի գնահատում և կառավարում» թեմայի շրջանակներում կազմակերպում է «Գույքի նկատմամբ իրավունքների պետական գրանցում և գնահատում» դասընթացի մանրամասները՝ նշված հղումով՝ http://goo.gl/E9oSH9 :
«Հողագույքային հարաբերություններ և հողային կադաստր» թեմայի շրջանակներում դասընթացի մանրամասները՝ այս հղումով՝ http://goo.gl/H1HvLe :

Приглашения на курсы переподготовки
Напомним, что  Центр продолжительного и дополнительного образования АГЭУ организует курсы переподготовки.
С подробностями курса, организованного в рамках темы “Бухгалтерский учет и налоговое законодательство” Вы можете ознакомиться по следующей ссылке http://goo.gl/yvIOWp.
В рамках темы “Оценка и управление имуществом ” организует курс “ Государственная регистрация и оценка прав на имущество” http://goo.gl/E9oSH9 .
С подробностями курса, организованного в рамках темы “Земельно-имущественные отношения и земельный кадастр ” ознакомьтесь по ссылке http://goo.gl/H1HvLe.