Արի՛ մաքսային ծառայություն
ՀՀ պետական եկամուտների կոմիտեն կազմակերպում է հանդիպում ՀՊՏՀ ուսանողների և շրջանավարտների համար, որի շրջանակներում ներկայացվելու է նոր չափանիշներով մաքսային ծառայողների պատրաստման աննախադեպ դասընթացների շարք, որի մասնակիցը կարող եք լինել Դուք: Դասընթացը հաջողությամբ ավարտածները մաքսային ծառայությունում աշխատանքի ընդունվելու հնարավորություն կստանան:
ՀՊՏՀ շրջանավարտների և ուսանողների համար կազմակերպվող հանդիպումը տեղի կունենա 2022 թվականի փետրվարի 10-ին, ժամը 12։00-ին՝ ՀՊՏՀ նիստերի սրահում։
Դասընթացի ընդունելության կարգի, ժամկետների, պահանջվող փաստաթղթերի և այլ մանրամասների մասին կարող եք տեղեկանալ ՀՀ պետական եկամուտների կոմիտեի պաշտոնական կայքից, իսկ լրացուցիչ հարցերի դեպքում զանգահարել՝ 060 844 988, 060 844 951 կամ գրել trainingcenter@customs.am էլեկտրոնային փոստին:
Ներկայացնում ենք նաև ՊԵԿ պատրաստած տեսահոլովակների հղումները.
Տեսահոլովակ-1. Հայաստանի մաքսային ծառայության բարեփոխման նոր փուլի մասնակիցը կարող եք լինել նաև Դուք:
Տեսահոլովակ-2. Մաքսային ծառայողի պատրաստման դասընթացներ՝ մաքսային համակարգում աշխատելու իրական հնարավորությամբ:
Տեսահոլովակ-3. Աշխատելու իրական հնարավորություն և մրցակցային վարձատրություն. փորձի՛ր ուժերդ մաքսային համակարգում:
Հոլովակ-ցուցահանդես. ՊԵԿ-ը կազմակերպել է լուսանկարչական ցուցահանդես՝ նվիրված մաքսային ծառայության կայացման փուլերին:

Приходите в таможенную службу!
Комитет государственных доходов РА организует встречу со студентами и выпускниками АГЭУ, в ходе которой будет представлена серия курсов по подготовке таможенных служащих в соответствии с новыми критериями. Слушатели, успешно прошедшие обучение, получат возможность трудоустройства в таможенной службе.
Встреча со студентами и выпускниками АГЭУ состоится 10 февраля 2022 г., в 12:00 в зале заседаний АГЭУ.
Подробная информация о правилах приема, сроках проведения курсов, необходимых документах и пр. представлена на официальном сайте Комитета государственных доходов РА. В случае вопросов можете позвонить по тел. 060 844 988, 060 844 951 или написать на адрес эл.почты trainingcenter@customs.am.
Представляем вашему вниманию ссылки на видеоролики, снятые Комитетом государственных доходов РА.
Видеоролик 1. Участником нового этапа в реформировании Таможенной службы РА можете быть и Вы.
Видеоролик 2. Курсы по подготовке таможенных служащих – реальная возможность работать в таможенной системе.
Видеоролик 3. Реальная возможность работы и конкурентная оплата труда: испытай свои силы в таможенной системе!
Видеоролик - выставка. Комитет государственных доходов организовал фотовыставку, посвященную этапам становления таможенной службы.