«ՔԵՅ-ՓԻ-ԷՄ-ՋԻ Արմենիա»-ի օրեր ՀՊՏՀ-ում
Շարունակական կրթության և կարիերայի բաժինը նախաձեռնել է մասնագիտական հանդիպումների և քննարկումների շարք, որի մեկնարկը կտրվի«Քեյ-Փի-Էմ-Ջի Արմենիա» ընկերության հետ համատեղ իրականացվող սեմինարների շարքով:
2019թ. մարտի 27-ին, ժամը 14:00-ին «Քեյ-Փի-Էմ-Ջի Արմենիա» ՍՊԸ մարդկային ռեսուրսների ղեկավար Սոնա Մարտիրոսյանի կողմից կներկայացվեն հակիրճ տեղեկություններ ընկերության հայաստանյան գրասենյակի գործունեության և սպասվող թափուր աշխատատեղերի մասին:
Հարկային և իրավաբանական բաժնի մենեջեր Կարեն Սարգսյանը կխոսի տեղական և միջազգային հարկային քաղաքականության մասին, մասնավորապես ըստ ստորև ներկայացված օրակարգի. Օրակարգ · ՀՀ հարկային օրենսգիրքը և միջազգային հարկային հարաբերությունները · ՏՀԶԿ (OECD) դերը միջազգային հարկման քաղաքականության մշակման գործում · BEPS փաթեթը և վերջինիս կիրառությունը ՀՀ-ում · Տրանսֆերային գնագոյացում · Օֆշորային գոտիները, /Պանամական և Շվեյցարական փաստաթղթերը/ · Հարկերի խուսափման խոշորագույն դեպքերը /Apple, Google, Amazon,/
2019թ. մարտի 28-ին, ժամը 14:00-ին «Քեյ-Փի-Էմ-Ջի Արմենիա» ՍՊԸ աուդիտի բաժնի մենեջեր Շահանե Ալեքսանյանը կպատմի ինչ է իրենից ներկայացնում աուդիտը, ինչ կոնկրետ գործընթացներ են իրականացվում մինչև եզրակացության տրամադրումը:

Дни "Кей-Пи-Эм-Джи Армения" в АГЭУ
По инициативе отдела непрерывного образования и карьеры организован ряд специализированных встреч и дискуссий, начало которым будет дано семинарами, организованными совместно с компанией "Кей-Пи-Эм-Джи Армения".
27-го марта 2019 года в 14:00 руководитель отдела человеческих ресурсов компании "Кей-Пи-Эм-Джи Армения" Сона Мартиросян представит краткую информацию о деятельности армянского офиса и ожидаемых вакансиях. Менеджер налогового и юридического отдела Карен Саргсян проведет беседу о местной и международной налоговой политике, в частности согласно ниже представленной повестке дня:
Повестка дня: налоговое законодательство РА и международные налоговые отношения, роль ОЭСР в разработке политики международного налогообложения, пакет BEPS и применение последнего в РА, трансфертное ценообразование, оффшорные зоны (Панамские и Швейцарские документы), крупные случаи уклонения от налогов (Apple, Google, Amazon,).
28 марта 2019 года в 14:00 менеджер отдела аудита компании " Кей-Пи-Эм-Джи Армения" Шагане Алексанян расскажет, что из себя представляет аудит, какие конкретные процессы осуществляются до предоставления заключения.