Անգլերենի քննություններ՝ «Էրազմուս+» ծրագրով հետաքրքրված ուսանողների համար
Հարգելի' ուսանողներ, ՀՊՏՀ արտաքին կապերի դեպարտամենտի միջազգային կապերի բաժնից հայտնում են, որ «Էրազմուս+» ծրագրով հետաքրքրված այն ուսանողները, ովքեր չունեն անգլերեն լեզվի իմացությունը հավաստող փաստաթուղթ, հնարավորություն ունեն մասնակցելու ՀՊՏՀ միջազգային կապերի բաժնի կողմից կազմակերպվող քննությանը, որը կանցկացվի հետևյալ ժամանակացույցով.
- սեպտեմբերի 12-ին, ժամը 14:20 (քննությանը կհրավիրվեն առաջին 20 գրանցված ուսանողները)
- սեպտեմբերի 13-ին, ժամը 14:20 (քննությանը կհրավիրվեն երկրորդ 20 գրանցված ուսանողները)
- սեպտեմբերի 16-ին, ժամը 14:20 (քննությանը կհրավիրվեն երրորդ 20 գրանցված ուսանողները):
Քննությանը մասնակցելու համար անհրաժեշտ է գրանցվել՝ հետևյալ հղումով:
Քննությանը կհրավիրվեն միայն գրանցված ուսանողները: Գրանցման վերջնաժամկետը՝ սեպտեմբերի 10-ը ներառյալ:
Քննությանը պետք է ներկայանալ անձը հաստատող փաստաթղթով: Քննությունը անցկացվելու է գրադարանի մասնաշենքի 2-րդ հարկում, 23 լսարանում (Մուշեղ Ադոնցի անվան գիտական ընթերցասրահի դիմաց):
Ուսանողները քննության նախորդ օրը տեղեկություն կստանան այն մասին, թե որ օրն են մասնակցելու քննությանը (ըստ գրանցման հերթականության):
Հիշեցնենք, որ ուսանողները անգլերեն լեզվի քննություն կարող են հանձնել ուսումնական տարվա ընթացքում միայն մեկ անգամ, ուստի նրանք, ովքեր կհանձնեն անգլերեն լեզվի քննություն, այլևս չեն կարողանա մասնակցել ընթացիկ ուսումնական տարում կազմակերպվող այլ քննությունների:

Экзамены по английскому программы "Эразмус +" для студентов АГЭУ
Уважаемые студенты из отдела международных связей департамента внешних связей АГЭУ сообщают, что те студенты, которые заинтересованы программой "Эразмус+" и у которых нет документa, удостоверяющего знание английского языка, имеют возможность принять участие в экзаменах, организованных отделом международных связей, которые будут организованы по следующему графику:
• 12-го сентября в 14:20 (на экзамен будут приглашены первые 20 зарегистрированных участников)
• 13-го сентября в 14:20 (на экзамен будут приглашены первые 20 зарегистрированных участников)
• 16-го сентября в 14:20 (на экзамен будут приглашены первые 20 зарегистрированных участников)
Для участия в экзамене необходимо зарегистрироваться по следующей ссылке.
На экзамен будут приглашены, только зарегистрировавшиеся студеты. Последний срок регистрации 10-ое сентября включительно. На экзамен необходимо явиться с документом, удостоверяющим личность. Экзамен будет организован в корпусе библиотеки в аудитории 23 на 2-м этаже. Студенты заранее получат информацию о том, в какой день будут участвовать в экзамене.
Напомним, что студенты могут сдать экзамен на знание английского языка один раз за учебный год, таким образом не смогут принять участия в других экзаменах, организованных на протяжении года. Вопросы можно отправить на электронную почту отдела международных связей asue.erasmus@gmail.com.