«FEEDBACK» միջբուհական ուսանողական աշխատաժողովի հրավեր
ՀՊՏՀ ուսանողական խորհրդի արտաքին կապերի հանձնաժողովը կազմակերպում է «FEEDBACK» խորագրով միջբուհական ուսանողական աշխատաժողով, որը տեղի կունենա ապրիլի 6-7-ը, ՀՊՏՀ միջազգային ծրագրերի իրականացման կենտրոնում: Հանդես են գալու տարբեր ոլորտների փորձառու և բանիմաց մասնագետներ, լինելու են ինտերակտիվ խաղեր և քննարկումներ, ողջ ընթացքում աշխատելու են նաև խմբերին կցված մասնագետներ։ Աշխատաժողովը միտված է անձի զարգացմանն ու ինքնաճանաչմանը:
Կարող են մասնակցել ՀՀ պետական և ոչ պետական բուհերի բոլոր ուսանողները: Մասնակցելու համար անհրաժեշտ է մինչև մարտի 23-ը ներառյալ մասնակցության հայտ լրացնել հետևյալ հղումով: ՈւԽ-ն ընդգծում է՝ հայտատուներից կընտրվեն վերջին հարցի ամենահետաքրքիր պատասխանների հեղինակները:

Межвузовкий студенческий форум «FEEDBACK»
Комитет внешних связей студенческого совета АГЭУ организует межвузовский студенческий форум по теме «FEEDBACK», который состоится 6-7 апреля в центре осуществления международных программ АГЭУ. Выступят опытные специалисты различных сфер деятельности, будут проведены интерактивные игры и дискуссии, на всем протяжении будут работать также специалисты, прикрепленные к группам. Форум направлен на развитие личности и самопознания. Принять участие могут студенты государственных и негосударственных вузов РА. Для участия необходимо до 23-го марта включительно заполнить заявку на участие по следующей ссылке.
Студенческий совет подчеркивает, что будут выбраны авторы, чьи ответы на последний вопрос будут самыми интересными.