Ի գիտություն ՀՊՏՀ քոլեջի ընդունելության մրցույթը չհաղթահարած դիմորդների
ՀՊՏՀ ֆինանսատնտեսագիտական քոլեջի միջին մասնագիտական և նախնական (արհեստագործական) կրթական ծրագրերով 2022-2023 ուստարում մասնագիտական ուսումնական հաստատություն մրցույթով չընդունված դիմորդները օգոստոսի 18-22-ը մինչև ժամը 18։00-ն կարող են մասնակցել լրացուցիչ (թափուր տեղերի) մրցույթին՝ առցանց եղանակով dimord.emis.am կայքում լրացնելով դիմում-հայտ։ Պահանջված փաստաթղթերի ցանկը՝ այստեղ։
ՀՊՏՀ ֆինանսատնտեսագիտական քոլեջի թափուր տեղերի ցանկը ըստ մասնագիտությունների, որը տրամադրել է ՀՊՏՀ ընդունող հանձնաժողովը, կգտնեք այստեղ:

К сведению абитуриентов, не прошедших по конкурсу для поступления в колледж АГЭУ
Абитуриенты, не прошедшие по конкурсу для поступления в Финансово-экономический колледж АГЭУ по средне-специальным и начальным профессиональным (техническим) образовательным программам на 2022-2023 уч.г., смогут принять участие в дополнительном конкурсе (на вакантные места), 18-22 августа до 18:00 заполнив онлайн-заявку на сайте dimord.emis.am. Со списком необходимых документов можете ознакомиться здесь.
Список вакантных мест по направлениям подготовки, предоставленный приемной комиссией АГЭУ, доступен по ссылке.