Անվճար դասընթացներ ՀՊՏՀ ուսանողների համար
ՀՊՏՀ-ի և KPMG Armenia-ի համագործակցության շրջանակներում KPMG Armenia ընկերության ներկայացուցիչները հատուկ ՀՊՏՀ ուսանողների համար մարտի 21-23-ը կիրականացնեն անվճար դասընթացների շարք։
Մարտի 21-ի դասախոսությունների թեմաներն են՝ «Աշխատանքի հնարավորությունները KPMG Armenia ընկերությունում» (բանախոս` Սոնա Մարտիրոսյան, ՄՌԿ բաժնի ղեկավար) և «Ֆինանսական հաշվետվություններ և աուդիտորական եզրակացություն» (բանախոս՝ Դավիթ Շամշյան, տնօրեն):
Մարտի 22-ին «Կորպորատիվ ֆինանսների և կազմակերպությունների գնահատման հիմնական ասպեկտները» թեմայի շրջանակում կբանախոսի ընկերության ավագ խորհրդատու Սևակ Մանուկյանը, մարտի 23-ին ավագ մենեջեր Շողիկ Ղարիբյանը հանդես կգա «Հարկային օրենսդրություն, հիմնական կանոններ» բանախոսությամբ։

Бесплатные учебные курсы для студентов АГЭУ
В рамках сотрудничества между АГЭУ и KPMG Armenia представители KPMG Armenia специально для студентов АГЭУ 21-23 марта проведут на безвозмездной основе ряд учебных курсов.
21 марта будут проведены лекции на следующие темы: «Возможности трудоустройства в компании KPMG Armenia (спикер – руководитель отдела управления человеческими ресурсами Сона Мартиросян), «Финансовые отчеты и аудиторское заключение» (спикер – директор Компании Давид Шамшян).
22 марта будет проведена лекция на тему «Корпоративные финансы и основные аспекты оценки организаций» (спикер – старший консультант Компании Севак Манукян), а 23 марта – «Налоговое законодательство, основные правила» (спикер – старший менеджер Компании Шогик Гарибян).