Վերապատրաստման անվճար ծրագիր երիտասարդ գործարարների համար
Կորպորատիվ կառավարման կենտրոնը հանդես է գալիս նոր նախաձեռնությամբ` «ESG դպրոց երիտասարդ գործարարների համար» վերապատրաստման ծրագրով:
Դպրոցը կրթական հարթակ է, որը նպատակ է հետապնդում պատրաստելու նոր սերնդի բիզնես առաջնորդներ, որոնք Հայաստանի գործարար միջավայրում կդառնան հմուտ կառավարման ջատագովներ:
Դպրոցը մեկնարկելու է սեպտեմբերի 12-ին, ծրագիրը և ժամանակացույցը կարող եք գտնել ակտիվ հղումներով։ Դպրոցին մասնակցելու համար մինչև սեպտեմբերի 5-ը անհրաժեշտ է ներկայացնել հայտադիմում հետևյալ հղումով՝ կցելով դպրոցին մասնակցելու հետաքրքրվածության վերաբերյալ նամակը: Մասնակիցների ընտրությունը կատարվելու է նշված փաստաթղթերի հիման վրա:
Դպրոցն անվճար է: Այն կազմակերպվում է Միջազգային մասնավոր ձեռնարկատիրության կենտրոնի (www.cipe.org) աջակցությամբ` «Եվրոպա և Եվրասիա. կառուցողական կապիտալի համար բարենպաստ միջավայրի ձևավորում – 4-րդ փուլ» ծրագրի շրջանակներում:
Դպրոցի լավագույն մասնակիցներին տրամադրվելու է Բիզնեսի բարեվարքության ակումբին արտոնյալ՝ առանց մեկ տարվա վճարի մասնակցության հնարավորություն:

Бесплатная программа переподготовки для молодых предпринимателей
Центр корпоративного управления выступает с новой инициативой – программой переподготовки «Школа ESG для молодых предпринимателей».
Школа представляет собой образовательную платформу, целью которой является подготовка нового поколения бизнес-лидеров, которые станут приверженцами квалифицированного управления в бизнес-среде Армении.
Занятия стартуют 12 сентября, с программой и расписанием можете ознакомиться, перейдя по активным ссылкам. Для участия необходимо до 5 сентября заполнить заявку по следующей ссылке, прикрепив мотивационное письмо. Отбор участников будет осуществляться на основе мотивационных писем.
Проведение занятий осуществляется на безвозмездной основе при содействии Международного центра частного предпринимательства (www.cipe.org) в рамках программы «Европа и Евразия: формирование благоприятной среды для конструктивного капитала – 4-ая фаза».
Лучшим слушателям Школы будет предоставлена возможность бесплатного участия в мероприятиях Клуба бизнес-этики.