Առցանց գիտաժողովի հրավեր Ռուսաստանի գիտությունների ակադեմիայի կողմից
Ս.թ. հունիսի 24-28-ը կկայանա Ռուսաստանի գիտությունների ակադեմիայի Վոլոգդայի գիտական կենտրոնի կողմից կազմակերպվող գիտական առցանց – գիտաժողով «Գիտատեխնոլոգիական տիրույթի զարգացման խնդիրներն ու հեռանկարները» խորագրով:
Գիտաժողովին մասնակցությունն անվճար է: Աշխատանքային լեզուներն են՝ ռուսերենն ու անգլերենը:
Հոդվածների և հայտերի ընդունման վերջնաժամկետը՝ 2019 թվականի հունիսի 17-ն է: Հավելյալ տեղեկատվության համար կարող եք գրել հետևյալ էլեկտրոնային փոստի հասցեին՝ conference@vscc.ac.ru.
Հավելյալ տեղեկատվություն կարող եք գտնել հետևյալ հայտարարությունից, մասնակցության հայտը հասանելի է այստեղ, իսկ հոդվածների ձևաչափին կարող եք ծանոթանալ այստեղ:

Российская академия наук приглашает на участие в онлайн конференции
Федеральное государственное бюджетное учреждение науки «Вологодский научный центр российской академии наук» приглашает принять участие в Российской научной интернет-конференции «Проблемы и перспективы развития научно-технологического пространства» 24-28 июня 2019 г. Доклады принимаются до 17 июня 2019 г. включительно. Участие в конференции бесплатное. Рабочие языки конференции – русский, английский.
Подробнее ознакомиться с объявлением можно перейдя по следующей ссылке, заявка на участие доступна здесь, а с форматом статей можно ознакомиться здесь.