Դիտումների քանակ՝ 718
«Ստամինա» վաճառքի աութսորսինգային ընկերությունը մեկնարկում է խոշոր համագործակցության ծրագիր ՀՊՏՀ-ի հետ, որի նպատակն է ապահովել ՀՊՏՀ ուսանողների շարունակական կրթությունը, զարգացնել մասնագիտական հմտությունները և հնարավորություն տալ տաղանդավոր երիտասարդներին գտնելու իրենց արժանի տեղն աշխատաշուկայում։
Եվ այսպես, «Ստամինան» հայտարարում է դրամաշնորհային մրցույթ, որին կարող են մասնակցել
• ավարտական կուրսի ուսանողները,
• մագիստրոսները,
• բուհի շրջանավարտները։
Մրցույթի հաղթողները կստանան 300.000 դրամ արժողությամբ «Վաճառք հանուն աճի» վերապատրաստման ծրագրին անվճար մասնակցելու, ինչպես նաև ՀՀ տարբեր ոլորտների առաջատար կազմակերպություններից մեկում որպես կորպորատիվ վաճառքի մասնագետ աշխատելու հնարավորություն: Հաղթող կճանաչվեն 10 լավագույնները:

Новый грантовый конкурс от компании “Стамина”
Компания “Стамина”, занимающаяся аутсорсингом продаж, инициирует новый крупный проект совместно в АГЭУ, цель которого – обеспечить непрерывное образование студентов, развить профессиональные навыки, дать возможность талантливым студентам найти свое место на рынке труда.
Компания “Стамина” объявляет грантовый конкурс, в котором могут принять участие
• студенты выпускных курсов,
• магистранты,
• выпускники вуза.
Победители конкурса получат возможность бесплатного участия в программе переподготовки “Продажи ради роста” (стоимость курса – 300.000 драмов), а также возможность трудоустройства в одной из ведущих организаций РА в качестве специалиста по корпоративным продажам. Победителями будут признаны 10 лучших участников.