«Բաց դռների օր ՀՊՏՀ-ում»՝ ձեր հաջողության ուղին սկսվում է այստեղից
ՀՊՏՀ-ն սիրով հրավիրում է բոլոր հետաքրքրված դիմորդներին մասնակցելու հերթական «Բաց դռների օր ՀՊՏՀ-ում» միջոցառմանը, որը տեղի կունենա ս․թ․ դեկտեմբերի 4-ին, ժամը 14:00-17:00-ն։
Միջոցառումը կմեկնարկի ՀՊՏՀ մեծ դահլիճում (ՀՊՏՀ գլխավոր մասնաշենքի առաջին հարկում) ժամը 14։00-ին, որի ընթացքում կներկայացվեն ՀՊՏՀ մասնագիտությունները, ընդունելության և ուսումնառության գործընթացին առնչվող մանրամասներ, ինչպես նաև համալսարանի կողմից ուսանողներին և դիմորդներին ընձեռվող այլ հնարավորություններ, այդ թվում՝ միջազգային փոխանակման ծրագրերին մասնակցություն, ուսանողական բազմաբովանդակ կյանք (մշակութային, մարզական, ճանաչողական)։
Ժամը 14։45-ից ՀՊՏՀ ֆակուլտետներում տեղադրված տաղավարներում կարող եք հանդիպել ձեր նախընտրած կրթական ծրագրերի ներկայացուցիչ դասախոսներին և ուսանողներին, նրանց հարցեր հղել ուսումնական գործընթացի, մասնագիտական հնարավորությունների և ապագայի զարգացման ուղիների վերաբերյալ, մասնակցել մրցույթների և ստանալ մրցանակներ։
Միջոցառմանը մասնակցելու համար անցե՛ք հղումով և գրանցվե՛ք՝ այստեղ։
Միացե΄ք մեզ՝ բացահայտելու ՀՊՏՀ նոր հնարավորությունները և ստանալու բոլոր հետաքրքրող հարցերի պատասխանները։

«День открытых дверей в АГЭУ», ваш путь к успеху начинается здесь
АГЭУ сердечно приглашает всех заинтересованных абитуриентов принять участие в очередном мероприятии «День открытых дверей в АГЭУ», которое состоится 4 декабря с 14:00 до 17:00.
Мероприятие начнется в 14:00 в большом зале АГЭУ (на первом этаже главного корпуса АГЭУ), в ходе которого будут рассмотрены специальности АГЭУ, подробности, связанные с поступлением и процессом обучения, а также другие возможности, предлагаемые университетом. Студентам и абитуриентам будет представлена, в том числе, участие в программах международного обмена, многосодержательная студенческая жизнь (культурная, спортивная, познавательная).
С 14:45 вы сможете встретиться с преподавателями и студентами, представляющими любимые образовательные программы, задать им вопросы об учебном процессе, профессиональных возможностях и путях дальнейшего развития, поучаствовать в конкурсах и получить призы на стендах, расположенных на факультетах АГЭУ.
Для участия в мероприятии перейдите по ссылке и зарегистрируйтесь здесь.
Присоединяйтесь к нам, чтобы открыть для себя новые возможности АГЭУ и получить ответы на все интересующие вопросы.