Բիալիստոկի տեխնոլոգիական համալսարանում դասավանդելու հնարավորություն
Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի և Բիալիստոկի տեխնոլոգիական համալսարանի (Լեհաստան) միջև «Էրազմուս+» ծրագրի շրջանակներում կնքված պայմանագրի համաձայն` Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի պրոֆեսորադասախոսական անձնակազմին հնարավորություն կտրվի 2018-2019 ուսումնական տարվա երկրորդ կիսամյակի ընթացքում մեկ շաբաթով դասախոսությամբ հանդես գալու վերոնշյալ բուհում:
Ծրագրով հետաքրքրվածները մինչև դեկտեմբերի 4-ը ներառյալ ՀՊՏՀ արտաքին կապերի բաժնի asue.erasmus@gmail.com էլ. փոստին պետք է ուղարկեն ներքոնշյալ փաստաթղթերը՝ նամակի վերնագիր դաշտում նշելով "Teaching Mobility – Bialystok University of Technology

Возможность преподавания в Технологическим университетом Биалистока
Согласно договору, заключенному в рамках программы “Эразмус +” между Армянским государственным экономическом университетом и Технологическим университетом Биалистока (Польша), членам преподавательского состава представится возможность выступить с лекцией в вышеуказанном вузе в течение второго семестра 2018-2019 учебного года. Желающие должны до 4 декабря включительно направить на эл. почту asue.erasmus@gmail.com вышеуказанные документы и указать в поле тема "Teaching Mobility – Bialystok University of Technology”.
Получив ответное письмо в течение одного дня, Вы убедитесь, что заявка была получена отделом внешних связей. При возникновении вопросов обратитесь в отдел внешних связей по адресу: asue.erasmus@gmail.com.