Վարշավայում 1 կիսամյակ սովորելու հնարավորություն
ՀՊՏՀ միջազգային կապերի բաժինը տեղեկացնում է՝ Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի և Վարշավայի տնտեսագիտության դպրոցի միջև «Էրազմուս+» ծրագրի շրջանակներում կնքված պայմանագրի համաձայն` ՀՊՏՀ ուսանողները հնարավորություն կունենան 2019-2020 ուսումնական տարվա երկրորդ կիսամյակն անցկացնել վերոնշյալ բուհում:
• սովորում են ՀՊՏՀ առկա ուսուցման մագիստրատուրայի 1-ին կամ հեռակա ուսուցման մագիստրատուրայի 1-ին և 2-րդ կուրսերում
Ծրագրով հետաքրքրված ուսանողները պետք է մինչև ս․թ․ դեկտեմբերի 18-ը ներառյալ միջազգային կապերի բաժնի erasmus.asue@gmail.com էլ-փոստին ուղարկեն (խնդրում ենք հայտերը չուղարկել asue.erasmus@gmail.com հասցեին)՝
Նամակի վերնագիր դաշտում անհրաժեշտ է նշել “Warsaw School of Economics”: Դուք կհամոզվեք, որ հայտը միջազգային կապերի բաժինը ստացել է՝ ստանալով պատասխան նամակ: Պատշաճ կերպով չլրացված, ինչպես նաև վերջնաժամկետի ավարտից հետո ուղարկված հայտերը չեն դիտարկվի:

Приглашение на обучение в Польшу
Как сообщают из отдела международных связей, согласно договору, заключенному в рамках программы «Эразмус +» между Армянским государственным экономическим университетом и Экономической школой Варшавы (Польша), студентам Армянского государственного экономического университета представиться возможность провести второй семестр 2019-2020 учебного года в вышеуказанном вузе.
Студенты, заинтересованные в обучении за границей, должны до 18 декабря включительно отправить на эл. почту отдела международных связей erasmus.asue@gmail.com:
В поле тема письма необходимо указать название университета “Warsaw School of Economics”. Вы будете уверены, что отдел международных связей получил заявку, получив ответное сообщение в течение одного рабочего дня. Лучшие кандидаты будут приглашены на собеседование.