Լեհաստանում վերապատրաստվելու հնարավորություն՝ վարչական աշխատակիցների համար
Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի և Բիդգոշի տնտեսագիտական համալսարանի (Լեհաստան) միջև «Էրազմուս+» ծրագրի շրջանակներում կնքված պայմանագրի համաձայն` Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի վարչական անձնակազմի ներկայացուցիչներին հնարավորություն կտրվի 2019-2020 ուսումնական տարվա երկրորդ կիսամյակի ընթացքում մեկ շաբաթով վերապատրաստվել վերոնշյալ բուհում: Ծրագրով հետաքրքրված աշխատակիցները պետք է մինչև նոյեմբերի 18 -ը ներառյալ ՀՊՏՀ միջազգային կապերի բաժնի erasmus.asue@gmail.com  էլ. փոստին ուղարկեն ներքոնշյալ փաստաթղթերը՝ նամակի վերնագիր  դաշտում նշելով "Training Mobility -University of Economy in Bydgoszcz”.
Մրցույթին կարող են մասնակցել միայն ՀՊՏՀ հիմնական աշխատակիցները: Ստանալով պատասխան հաղորդագրություն՝ Դուք կհամոզվեք, որ հայտը ստացվել է միջազգային կապերի բաժնի կողմից: Հարցերի դեպքում կարող եք գրել բաժնի erasmus.asue@gmail.com էլ. փոստին:

Возможность переподготовки в Польше для административного персонала АГЭУ
В рамках программы "Эразмус+", согласно договору, заключенному между Армянским государственным экономическим университетом и университетом Быдгоща (Польшатия), административному персоналу университета предоставляется возможность недельной переподготовки во втором семестре 2019-2020 учебного года в высшеуказанном вузе. Заинтересованным программой необходимо до 18-го ноября включительно отправить на электронную почту отдела международных связей asue.erasmus@gmail.com нижеперечисленные документы, отметив в поле название "Training Mobility -University of Economy in Bydgoszcz”.
1. Скан – копия паспорта
3. Документ, подтверждающий знание английского языка (обязательно)
4. Мотивационное письмо (на английском)
5. Документ об осуществлении договоренносей, указанных в отчете, если в прошлом году приняли участие в какой-либо программе обмена, предлагаемой “Эразмус +”
В конкурсе могут принять участие только основные сотрудники АГЭУ. Получив ответное письмо в течение одного дня, Вы убедитесь, что заявка была получена отделом международных связей.